reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

U mnie beta O,OO 😕
tak jak mówiłam jest 8 lub 9 dpo…
czy jest jeszcze szansa ze coś się zmieni, czy raczej już pogrzebać ten cykl? 😞

Przede wszystkim sama przyznałaś, że owulacje wyliczyłaś sobie na podstawie bólu brzucha więc równie dobrze możesz być nawet 5dpo ;) no szkoda, że nie zrobiłaś tego progesteronu może by coś powiedział.
Generalnie dopóki nie ma okresu zawsze jest szansa.

Co prawda moja ciąża była pozamaciczna więc ciut słaby przykład, ale ja miałam wtedy pozytywną betę w 55dc ;)
 
reklama
Też miałam te bóle okresowe krótko po owu a teraz się skończyły. I śluz taki wodnisty po owu też miałam... Dziwny cykl🙈 a i wczoraj na spacerze tez ryczałam staremu że nigdy nie będziemy mieli dzieci😄
Ja miałam bóle pleców, brzucha i ud jak na okres od 4dpo. Raz 2 dni pod rząd, później znów znikały i się pojawiały, do tego ciągle śluz płodny. I dziś dostałam okres, planowo, także tego...
Ja zapłaciłam 35zl.
A to może nie być owulacji jak mam jej wyraźne objawy (bezbarwny kisielowaty śluz i ból jajnika) ?? 😧
Ból jajnika i wodnisty śluz nie są objawami owulacji, bo owulacja wcale nie musi dawać objawów tak jak w moim przypadku. To są objawy zmian hormonalnych i wcale nie muszą świadczyć o owulacji, bo może jej nie być wcale.
 
To ja jeszcze dodam, do tego co napisałam, że jak nie ma okresu to zawsze jest szansa ;) jest szansa o ile były stosunki oczywiście. Bo jak był jeden w cyklu ;) czy tam dwa to po 21 dniach od ostatniego już test negatywny jest w 100% wiarygodny
 
Ja dzisiaj się pokłóciłam z mężem wiec chyba na ten miesiąc koniec starań 😂🙈 musi wystarczyć ten seks który już był. Eh..

Powiem szczerze, ze wolę tą cześć cyklu do owulacji. Jak tylko czuje, że jest już po owulacji zaczynam się mocno denerwować… i stres narasta a jak okres przychodzi to zupełna masakra.
Muszę się jakoś pozbierać. Cały czas staram się wyluzować, ale mi w ogóle nie wychodzi :-(
 
reklama
Do góry