reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

Ja już po małpie czekam na paczkę z testami owulacyjnymi. Kupiłam te które polecałyście i będę próbować 😜 ogólnie to tak mnie ciągnie do mojego męża, że w tym cyklu spokoju odpoczynku mieć nie będzie 😂🙈dziś jak poszedł do pracy to nad ranem miałam taki sen erotyczny z nim że od razu po pracy go „wykorzystałam” . Idę dziś ma nocna zmianę ale coś czuje że rano jak przyjdę zrobię mu miła pobudkę 🙈🤭
 
reklama
U mnie dzisiaj 6dpo, zaczął się ogromny ból piersi po bokach oraz wrażliwość sutków, miałam tak tylko raz gdyż zaszłam w ciąże które okazała się biochemiczna wiec mam nadzieje ze tym razem się 🤞🏻
 
Kurcze jak was czytam to macie takie objawy ciąży jak ja po owulacji a nigdy w ciąży nie byłam. Zawsze od dnia owu bolą mnie piersi po bokach, tak że ich się dotknąć nie da. Mam nadzieję że jak w końcu zajdę to nie będę mieć żadnych objawów i to właśnie będzie znak 😄
 
Kurcze jak was czytam to macie takie objawy ciąży jak ja po owulacji a nigdy w ciąży nie byłam. Zawsze od dnia owu bolą mnie piersi po bokach, tak że ich się dotknąć nie da. Mam nadzieję że jak w końcu zajdę to nie będę mieć żadnych objawów i to właśnie będzie znak 😄
Mnie właśnie nigdy nie bolały piersi, dosłownie dopóki nie zaszłam wtedy w ciąże biochemiczna to nie miałam pojęcia ze piersi mogą tak bolec 😂 Każdy cykl jest inny ale wierze ze ten może być szczęśliwy🤞🏻
 
Kurcze jak was czytam to macie takie objawy ciąży jak ja po owulacji a nigdy w ciąży nie byłam. Zawsze od dnia owu bolą mnie piersi po bokach, tak że ich się dotknąć nie da. Mam nadzieję że jak w końcu zajdę to nie będę mieć żadnych objawów i to właśnie będzie znak 😄
No ja tam miałam, że właśnie nic mi się nie zapowiadało na okres. I to mnie zastanowiło. Dopiero jak w końcu wyszedł pozytywny test, to zaczęłam kilkanaście godzin później czuć ciągnięcie w brzuchu.
 
Ja nigdy w ciąży nie byłam, ale odkąd się staramy to co miesiąc czuje jakby to było to 🙈 w tym cyklu jedynie nie bolą mnie piersi, ale reszta mocno daje znać pewnie o nadchodzącym okresie. Dzisiaj też się złamałam i zrobiłam test, ale oczywiście biało 🤷🏼‍♀️ Czy ktoś też jest team "Nie testuje za szybko a potem testy lecą nawet nie wiem kiedy"? 😂
 
reklama
Kurcze jak was czytam to macie takie objawy ciąży jak ja po owulacji a nigdy w ciąży nie byłam. Zawsze od dnia owu bolą mnie piersi po bokach, tak że ich się dotknąć nie da. Mam nadzieję że jak w końcu zajdę to nie będę mieć żadnych objawów i to właśnie będzie znak 😄
Ja też tylko sobie wmawiam że to objawy ciąży, bo co miesiąc wychodzi, że jednak to były objawy przed okresem 😄
Choć jak zaszłam w te moją nieszczęsną ciążę to też na początku myślałam że jednak będę miała okres i nawet staremu się poryczałam, że znowu okres, zaczęłam krzyczeć żeby w końcu poszedł zbadać nasienie, bo dostałam lekkiego plamienia i brzuch napierdzielał na maxa okresowo. A potem stary się ze mnie śmiał że tak ryczałam 😄
Ja nigdy w ciąży nie byłam, ale odkąd się staramy to co miesiąc czuje jakby to było to 🙈 w tym cyklu jedynie nie bolą mnie piersi, ale reszta mocno daje znać pewnie o nadchodzącym okresie. Dzisiaj też się złamałam i zrobiłam test, ale oczywiście biało 🤷🏼‍♀️ Czy ktoś też jest team "Nie testuje za szybko a potem testy lecą nawet nie wiem kiedy"? 😂
Chyba każda z nas tak ma 😄 choć ja w tym cyklu się trzymam, dzisiaj 8dpo,ale to dlatego że mam tylko jeden test z czułością 10 i 4 testy z czułością 25. Nie chce zmarnować tego z 10. Choć korci mnie dzisiaj na maxa zrobić ten z 25,bo jego będzie mi najmniej żal, ale przecież w moczu nieporannego, test 25, 8dpo nie ma szans że coś pokaże 🤦‍♀️ ale intensywnie o tym myślę. Nawet przestałam sprzątać tylko siedzę i walcze
 
Do góry