reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

Cześć! Pierwsze miesiące starań... to było 2 lata temu. Zanim zaczęłam się starać założyłam, że coś może być nie tak i zaczęłam robić różne badania. Które zresztą do dziś nic konkretnego nie wykazały. Nigdy nie podchodziłam do sprawy na luzie, bo miałam już 35 lat i pełną świadomość konsekwencji. Teraz jestem po roku starań naturalnych, 3 inseminacjach i in vitro w perspektywie. Jak dotąd żadnej ciąży.
u mnie roznie bywa...od pelnego luzu po żal, smutek i myśli, ze moze nie nadaje sie na matkę. Tez jestem w podobnym wieku. Staramy sie od niecałych 2 lat. Mam na koncie puste jajo i strate w 2 trymestrze. W obie ciaze zaszlismy w pierwszym/ drugim cyklu, a teraz ponownie staramy sie od lutego. Od porodu jest inaczej, cykle sa rozne, plamie 2/3 dni wczesniej, piersi przestaly mnie bolec przed okres. Mam duze oczekiwania w tym cyklu ale zobaczymy co czas przyniesie....
 
reklama
58C4CB90-E764-489B-A9F4-F931FA4F2159.jpeg
Dziewczyny dzisiaj wzięłam 1 tabletkę duphastonu… czy on ma wpływ na testy owulacyjne?
Bo dzisiaj z ciekawości zrobiłam test owulacyjny i taki efekt. Dzisiaj 14dc.
 
A czemu tak wcześnie duphaston bierzesz? Powinno się brać po owulacji czyli u Ciebie dopiero za dwa dni skoro dziś pik 😁
Duphaston moze hamować owulacje... wiec przyjmowałabym po owulacji ten lek. Czy lekarz tak kazal brać czy czemu tak?

Lekarz kazał mi tak brać ponieważ poprzednio brałam od 16 dc i bardzo wydłużył mi cykl.
Twierdził ze 1 tabletka nie zahamuje cyklu.
Endometrium za szybko bi się powiększa jeśli dobrze zrozumiałam. 🤷🏼‍♀️
Od wczoraj czytam i zdania są podzielone…
 
Małe dawki faktycznie nie zatrzymują owu... Ale czy pomaga na przerośnięte endo to nie wiem

Ja mam dzisiaj testować. Jeszcze leżę w łóżku i wstrzymuje siku. Wczoraj nie mogłam się doczekać aż będzie sobota a dzisiaj leżę i sobie myślę co ja sobie głupia wyobrażam. Na pewno będzie biel i zmarnuje kolejny test. Na co ja liczę? I wstrzymuje pójście do wc🙄
 
Małe dawki faktycznie nie zatrzymują owu... Ale czy pomaga na przerośnięte endo to nie wiem

Ja mam dzisiaj testować. Jeszcze leżę w łóżku i wstrzymuje siku. Wczoraj nie mogłam się doczekać aż będzie sobota a dzisiaj leżę i sobie myślę co ja sobie głupia wyobrażam. Na pewno będzie biel i zmarnuje kolejny test. Na co ja liczę? I wstrzymuje pójście do wc🙄
niezdrowe jest wstrzymywać 😂
Leć sikać!
 
reklama
Małe dawki faktycznie nie zatrzymują owu... Ale czy pomaga na przerośnięte endo to nie wiem

Ja mam dzisiaj testować. Jeszcze leżę w łóżku i wstrzymuje siku. Wczoraj nie mogłam się doczekać aż będzie sobota a dzisiaj leżę i sobie myślę co ja sobie głupia wyobrażam. Na pewno będzie biel i zmarnuje kolejny test. Na co ja liczę? I wstrzymuje pójście do wc🙄
Dali siknij zacznij chociaż Ty bo nie ma co oglądać 😁😁
 
Do góry