reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

Laski, jak mierzyć temperaturę termometrem owulacyjnym? W ustach? Dopochwowo? Może jeszcze inaczej? Chciałabym to przetestować 🤔 kupiłam taki specjalny termometr do tego 😆💪🏻.

Temperaturę mierzymy w kontakcie że śluzówka. Najlepiej w pochwie. Można w ustach, ale trzeba przez chyba min. 15 minut nie mieć otwartej buzi i każdego dnia dokładnie tak samo ułożyć termometr a to może być problematyczne więc dowcipnie 😉 jest dużo łatwiej.

Mierzymy zawsze przed wstaniem z łóżka. Zawsze o tej samej porze. Ja np. W związku z tym jestem szalona i zawsze mierze o 5 rano, a potem dalej idę spać 🙈

Wpisujemy zawsze wynik w aplikacje która ma te dwa miejsca po przecinku bo jest ogromna różnica po między temperatura 36.65 a 36.67 😉
 
reklama
Dziewczyny znowu obiecane bialaski ... Czas czekać na @ :)
IMG_20220616_081126.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20220616_081102.jpg
    IMG_20220616_081102.jpg
    637,5 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_20220616_081052.jpg
    IMG_20220616_081052.jpg
    801,4 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_20220616_080738.jpg
    IMG_20220616_080738.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 45
Dziewczyny zrobiłam dziś test i widzę cieniutką kreskę, tylko że ja ufam tylko pinkom, ten test otrzymałam gratis z testami owulacyjnymi. Mąż twierdzi że kreska musi być widoczna, a on nie widzi. Jejku jest nadzieja 🥰🥰🥰
Kreseczka jest widoczna, potwierdź drugim testem i rób betę !!!
P.s. moj mąż tez mówi że musi być wyraźna różowa kreska na pierwszy rzut oka, nie uznaje cień cienia i tym podobnych - jest moim zwierciadłem rozsądku przy robieniu testów 🤣🤪 więc rzadko go pytam "czy coś widać"🤣🤣🤣
 
Kreseczka jest widoczna, potwierdź drugim testem i rób betę !!!
P.s. moj mąż tez mówi że musi być wyraźna różowa kreska na pierwszy rzut oka, nie uznaje cień cienia i tym podobnych - jest moim zwierciadłem rozsądku przy robieniu testów 🤣🤪 więc rzadko go pytam "czy coś widać"🤣🤣🤣
naprawdę też coś widzisz?? Ja nie nie sugeruje mo wzrokiem bo ja wszędzie coś widzę ... I dziś mam odstawić dupka ... I bije się z myślami ...
 
Kreseczka jest widoczna, potwierdź drugim testem i rób betę !!!
P.s. moj mąż tez mówi że musi być wyraźna różowa kreska na pierwszy rzut oka, nie uznaje cień cienia i tym podobnych - jest moim zwierciadłem rozsądku przy robieniu testów 🤣🤪 więc rzadko go pytam "czy coś widać"🤣🤣🤣
ok sory nie doczytałam że to nie do mnie ;/
 
Temperaturę mierzymy w kontakcie że śluzówka. Najlepiej w pochwie. Można w ustach, ale trzeba przez chyba min. 15 minut nie mieć otwartej buzi i każdego dnia dokładnie tak samo ułożyć termometr a to może być problematyczne więc dowcipnie 😉 jest dużo łatwiej.

Mierzymy zawsze przed wstaniem z łóżka. Zawsze o tej samej porze. Ja np. W związku z tym jestem szalona i zawsze mierze o 5 rano, a potem dalej idę spać 🙈

Wpisujemy zawsze wynik w aplikacje która ma te dwa miejsca po przecinku bo jest ogromna różnica po między temperatura 36.65 a 36.67 😉
Dzięki wielkie ❤️💪🏻 Dzisiaj zmierzyłam temperaturę w ustach o 6 rano..akurat tak zawsze mam budzenie 😆. Mam 8dc i na razie jest 36.19. Dosyć długo to trwa faktycznie, ale ten termometr akurat jest to tego przeznaczony więc sam mi sygnalizuje, kiedy jest koniec. Używam od długiego czasu tej apki Premom 👍🏻. Czy takie mierzenie temp. daje faktycznie jakąś gwarancję wystąpienia owulacji (jeśli się oczywiście zwiększa)? 🤔
 
reklama
Dzięki wielkie ❤️💪🏻 Dzisiaj zmierzyłam temperaturę w ustach o 6 rano..akurat tak zawsze mam budzenie 😆. Mam 8dc i na razie jest 36.19. Dosyć długo to trwa faktycznie, ale ten termometr akurat jest to tego przeznaczony więc sam mi sygnalizuje, kiedy jest koniec. Używam od długiego czasu tej apki Premom 👍🏻. Czy takie mierzenie temp. daje faktycznie jakąś gwarancję wystąpienia owulacji (jeśli się oczywiście zwiększa)? 🤔

U mnie to jedyne co się sprawdza bo np. testy owulacyjne mi nie wychodzą
I mam to potwierdzone nie udaną, ale jednak ciążą ;)

Z tym, że u każdego skok temperatury będzie inny, dlatego nie warto się sugerować jak jest u kogoś.
Po 2-3 cyklach (choć życzę Ci, żeby w pierwszym już zaskoczyło) powinnaś mniej więcej wiedzieć jak będzie u Ciebie.

U mnie bez ciąży np. temperatura dość szybko spada, jeszcze przed @, a wiem że są dziewczyny u których spada dopiero w 1dc
 
Do góry