reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

reklama
Wiecie, ze to zrobię nie? No pewnie, bo uschnę, kolezanka z sali po laparo z zachowanym jajowodem miała po 7 dniach betę 2,3. Zrobie w pon i srode.
W kalendarzyku mam jeszcze seks 3,4.06 więc po @ wyszedl nam co 4 dni az do dziś... może ten rozowy sluz to nie owu tylko implantacja? Jezu ale sobie wkręcam, no dobra beta w pon i sr. konieczna.
 
W kalendarzyku mam jeszcze seks 3,4.06 więc po @ wyszedl nam co 4 dni az do dziś... może ten rozowy sluz to nie owu tylko implantacja? Jezu ale sobie wkręcam, no dobra beta w pon i sr. konieczna.

No tego nie wie nikt ;)
Generalnie może i być jeszcze z poprzedniej ciąży, ale skoro są seksy :p to i może być nowa

A że za wcześnie? Oj tam, będziesz się najwyżej martwić później
 
No tego nie wie nikt ;)
Generalnie może i być jeszcze z poprzedniej ciąży, ale skoro są seksy :p to i może być nowa

A że za wcześnie? Oj tam, będziesz się najwyżej martwić później
Geberalnie lekarz omówił moje wyniki krwi po laparo i stwierdził, że mam wszystkie bardzo w porządku i ze nie musze suplementować zelaza i acardu ... anemia z tamtego roku minęła a to, co odpowiada za zakrzepice, nie pamietam tez jest w normie 🤷‍♀️.
 
Jestem załamana, kolejny raz @, ale 3 dni przed terminem. 😔
kochana wiem co czujesz, ja czekam na okres… od niedzieli mam lekkie plamienie jasnoróżowe / kawa z mlekiem i skurcze plus wzdęcia, według kalendarzyka powinnam dostać @ jutro. Dwa razy Pink pokazał biel więc już się nie łudzę.

Powiedz, ile cykli się starasz? Zrobiliście badania?
 
kochana wiem co czujesz, ja czekam na okres… od niedzieli mam lekkie plamienie jasnoróżowe / kawa z mlekiem i skurcze plus wzdęcia, według kalendarzyka powinnam dostać @ jutro. Dwa razy Pink pokazał biel więc już się nie łudzę.

Powiedz, ile cykli się starasz? Zrobiliście badania?
edit: doczytałam już że staracie się 3 cykl
 
Laski, jak mierzyć temperaturę termometrem owulacyjnym? W ustach? Dopochwowo? Może jeszcze inaczej? Chciałabym to przetestować 🤔 kupiłam taki specjalny termometr do tego 😆💪🏻.
 
Dziewczyny zrobiłam dziś test i widzę cieniutką kreskę, tylko że ja ufam tylko pinkom, ten test otrzymałam gratis z testami owulacyjnymi. Mąż twierdzi że kreska musi być widoczna, a on nie widzi. Jejku jest nadzieja 🥰🥰🥰
 

Załączniki

  • 20220616_064504.jpg
    20220616_064504.jpg
    779,1 KB · Wyświetleń: 97
Dziewczyny zrobiłam dziś test i widzę cieniutką kreskę, tylko że ja ufam tylko pinkom, ten test otrzymałam gratis z testami owulacyjnymi. Mąż twierdzi że kreska musi być widoczna, a on nie widzi. Jejku jest nadzieja 🥰🥰🥰
widzę, widzę 🙂 zrób pinka, albo betę. Mój też tak gadał, że nic nie widzi 🙂 ale oni go**o tam widzą 😂
 
reklama
Do góry