reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

reklama
Nie robiłam, kupiłam dziś, bo czułam, że mam a to 25 dzień cyklu i byłam zdziwiona.
To równie dobrze, owulacje i pik mogłaś mieć dużo szybciej. Może twój organizm długo wypłukuje hormon lh. Są kobiety, które mają pozytywne testy owulacje od owulacji aż do okresu. Taki test w 25 dc nic ci nie powie. Musiałabyś zacząć je robić dużo szybciej, od ok 10 dc, aż do pierwszego pozytywnego. Później już nie
 
Dziewczynki! Wierzę, że w końcu będzie dobrze! Tylko tak z ciekawości - myślicie, że to biochemiczna, czy błąd ?
 
Powiem Wam dziewczyny, ze myslalam 2 godziny temu, ze sie przekręce. Wstalam dzis 5 rano, wiec po 18 mnie wzięło na drzemkę, ogolnie bolalo mnie podbrzusze trochę, wstalam, zrobiłam sobie lekką kawkę i się zaczęło... troche drapie mnie w gardle (synek chory), dostałam takiego bólu brzucha, ze już myslalam, ze @ wcześniej dostanę, ale wraz z kręceniem jajnika i bolem linii po cc bolał mnie też zołądek aż mdłości miałam... trwało to 15 minut, juź się wystraszyłam ze po laparo moze coś nie tak... ale zelżało, przespalam się znowu i przeszło... myślę ze jakis wirus panuje, bo dzieciaki narzekaly na bol żołądka, ale myslalam ze mnie skręci w środku 😱😫😖🤢
Co za dzień 😳
 
To równie dobrze, owulacje i pik mogłaś mieć dużo szybciej. Może twój organizm długo wypłukuje hormon lh. Są kobiety, które mają pozytywne testy owulacje od owulacji aż do okresu. Taki test w 25 dc nic ci nie powie. Musiałabyś zacząć je robić dużo szybciej, od ok 10 dc, aż do pierwszego pozytywnego. Później już nie
W poprzednich cyklach robiłam właściwie cały cykl, w tym i przedostanim odpuściłam. Zrobiłam dziś z ciekawości, bo mam objawy owulacji. Tydzień temu byłam u ginekologa, ale nie był rozmowny 😒 a byłam w dniu teoretycznej owulacji z apki.
 
reklama
Dziewczyny wrzucam moje obiecane bialaski :)
IMG_20220615_054242.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20220615_054235.jpg
    IMG_20220615_054235.jpg
    546,4 KB · Wyświetleń: 63
  • IMG_20220615_054205.jpg
    IMG_20220615_054205.jpg
    551,8 KB · Wyświetleń: 57
  • IMG_20220615_054110.jpg
    IMG_20220615_054110.jpg
    511,7 KB · Wyświetleń: 60
Do góry