reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

Kupiłam sobie dzisiaj dwa pinki- dwa bo jeden na rano a drugi na teraz bo mnie az skreca od soboty 🙈 No i mam jedna kreske ale z lewego okienka....no tego jeszcze nie mialam 😂 potem se siklam jeszcze raz tak mnie wkurzył 😂 i wyszlo to cos rozowe z przodu
... Ale najpierw byl caly bialy i tylko lekki cień kreski ....umrę do jutra 🙈🙈🙈

Nie no ewidentnie wadliwy :D
 
reklama
Kupiłam sobie dzisiaj dwa pinki- dwa bo jeden na rano a drugi na teraz bo mnie az skreca od soboty 🙈 No i mam jedna kreske ale z lewego okienka....no tego jeszcze nie mialam 😂 potem se siklam jeszcze raz tak mnie wkurzył 😂 i wyszlo to cos rozowe z przodu
... Ale najpierw byl caly bialy i tylko lekki cień kreski ....umrę do jutra 🙈🙈🙈
ja tez tak kupuje 😜 jeden na teraz, jeden na rano 😂
 
U mnie starania powinny się rozpocząć w sierpniu... a wyszło jak wyszło i nie wiem czy sama nie będę musiała zatestować w okolicach 20.06... wogole jakoś tak nie przemyslalam tego i zaczęłam wczoraj z córkami przestawiać meble u nich w pokoju a dzisiaj mam zakwasy i jakieś pobolewanie podbrzusza...20.06 mam kontrol po laparo, mam nadzieję, że wszystko dobrze zagoiło się tam, skoro kondycyjnie czuję się świetnie.
 
i mnie pokarało za takie pomysły 😂
eh… te nasze pomysły.
Ja jutro znowu testuje 🤣
Chciałabym czasami by ktoś mnie nagrał jak patrzę na test pod każdym możliwym kątem. 🤪 potem wychodzę z łazienki i tak do niej chodzę co 15 min i patrzę czy w jakiś magiczny sposób druga kreska się nie pojawiła… potem wyrzucam test i to samo 😂🙈
Głupota ludzka nie zna granic.
 
eh… te nasze pomysły.
Ja jutro znowu testuje 🤣
Chciałabym czasami by ktoś mnie nagrał jak patrzę na test pod każdym możliwym kątem. 🤪 potem wychodzę z łazienki i tak do niej chodzę co 15 min i patrzę czy w jakiś magiczny sposób druga kreska się nie pojawiła… potem wyrzucam test i to samo 😂🙈
Głupota ludzka nie zna granic.
znam to....zezuje pod kazdym kątem 😂
 
reklama
eh… te nasze pomysły.
Ja jutro znowu testuje 🤣
Chciałabym czasami by ktoś mnie nagrał jak patrzę na test pod każdym możliwym kątem. 🤪 potem wychodzę z łazienki i tak do niej chodzę co 15 min i patrzę czy w jakiś magiczny sposób druga kreska się nie pojawiła… potem wyrzucam test i to samo 😂🙈
Głupota ludzka nie zna granic.
A ja robiłam to, co ty i to przy oknie balkonowym, myśląc od czasu do czasu, co widzą sąsiedzi, i musialam chowac test za kazdym razem, gdy do pokoju wchodzila któraś z corek a po wyjęciu na teście kłaczki z dresow zamiast 2 kreseczki 🤣🤪
 
Do góry