reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

reklama
Trzymam kciuki 👊
A z takich pobocznych, totalnie nieistotnych komentarzy to chciałabym dodać, że podczas testowania klaun to takze moja ulubiona emotka. 🤡
Wtedy staje się bardziej stylem życia niż tylko grafiką.
pajacowanie od dnia owu to jest mój styl życia 😹
Nie wiem jak mi się udało w tym cyklu tak długo wytrzymać, może dlatego że schowalam pudełko z testami wysoko na szafie i nie chciało mi się skakać po stołku żeby się do nich dostać 😂
Wyciąganie testu ze śmietnika już też mam opatentowane, dlatego dziś żeby nie być totalnym 🤡 to co chwilę wyciągam go ale z szuflady xD i przez komentarze dziewczyn zaczęłam znowu widzieć cień kreski xD uwielbiam Was po prostu, nawet jeśli jutro dostanę @ to z Wami nie będzie ona taka straszna 😅
 
trudno mi odpowiedzieć Ci na pytanie, bo to w ogóle pierwszy test co do którego miałam przez moment wątpliwości.
Im dłużej się wpatrywałam, tym bardziej widziałam cień cienia kreski.
Do tego stopnia się wkręciłam że ją w końcu zobaczyłam 🤦‍♀️ moja głowa już fiksuje, to pewne.
Ostatecznie jestem w stanie jutro powtórzyć test z samego rana o ile obecny ból brzucha się nie rozkręci, także stay tuned 🤡
A pokaż ten test teraz, pinki nie mają fabrycznych - ponoć.
 
Cześć dziewczyny. Czy to jest forum otwarte dla wszystkich co chcą/ będą testować czy tylko dla tych z tematu staraczek?
 

Załączniki

  • IMG_9034.JPG
    IMG_9034.JPG
    62,6 KB · Wyświetleń: 111
kurde ja też się nakręciłam ale to chyba przez to okienko obraz jest zakłamany, ono rzuca fałszywy cień a my oczami wyobraźni widzimy kreskę 🙄

Tak, czasem to okienko rzuca cień więc możesz go sobie rozebrać :p

Cześć dziewczyny. Czy to jest forum otwarte dla wszystkich co chcą/ będą testować czy tylko dla tych z tematu staraczek?

Dla każdego :)
 
reklama
Kupiłam sobie dzisiaj dwa pinki- dwa bo jeden na rano a drugi na teraz bo mnie az skreca od soboty 🙈 No i mam jedna kreske ale z lewego okienka....no tego jeszcze nie mialam 😂 potem se siklam jeszcze raz tak mnie wkurzył 😂 i wyszlo to cos rozowe z przodu
... Ale najpierw byl caly bialy i tylko lekki cień kreski ....umrę do jutra 🙈🙈🙈
 

Załączniki

  • 8a7527e4-af06-47e0-abb9-508e483e22f9.jpg
    8a7527e4-af06-47e0-abb9-508e483e22f9.jpg
    54 KB · Wyświetleń: 125
Do góry