reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

Miałam dzisiaj zatestowac ale skończyły mi się testy 🤪
Kupię i zatestuje po pracy i jutro.
Dół brzucha boli.. okres za 6 dni.
Wczoraj cały dzień z migrena. Wymiotowałam i nie wstawałam z łóżka.
Mój M. Mówi ze to dobry znak.. ja raczej czuje jakby to nigdy miało się nie udać.

Trzymam kciuki :)

Dziewczyny ja już nic nie ogarniam. Pisałam wam ze 9dpo miałam implantację( miałam śluz zabarwiony krwią a później trochę brązowego plamienia ) a dwa dni później w 24dc dostałam krwawienia, trwało ono 2 dni później prawie nic. Cykle zawsze mam 28/29 dni wiec było to dziwne ale stwierdziłam ze kkej pewnie biochemiczna, tak wam tu zreszta pisałam. Minęło 6 dni, zrobiłam dzisiaj test żeby upewnić się ze będzie biel a tu coś takiego. Piersi dalej czasami mnie bolą, śluz jest. Tylko pytanie czy beta spada czy coś się dzieje jednak. Tez ta kreska jak na tyle czasu jest mega jasna a ja jestem już tak zestresowana ze próbuje dodzwonić się do ginekologa od rana. Pierwsze zdjęcie kilka sekund po zrobieniu a drugie po 4 minutach

Ja tam nie bardzo widzę tę kreskę, ale skoro miałaś takie dziwne plamienia to zrobiłabym tak czy siak betę i udała się do ginekologa. Bo może jakieś cienkie endo czy co. Lepiej sprawdzić
 
reklama
Dziewczyny ja już nic nie ogarniam. Pisałam wam ze 9dpo miałam implantację( miałam śluz zabarwiony krwią a później trochę brązowego plamienia ) a dwa dni później w 24dc dostałam krwawienia, trwało ono 2 dni później prawie nic. Cykle zawsze mam 28/29 dni wiec było to dziwne ale stwierdziłam ze kkej pewnie biochemiczna, tak wam tu zreszta pisałam. Minęło 6 dni, zrobiłam dzisiaj test żeby upewnić się ze będzie biel a tu coś takiego. Piersi dalej czasami mnie bolą, śluz jest. Tylko pytanie czy beta spada czy coś się dzieje jednak. Tez ta kreska jak na tyle czasu jest mega jasna a ja jestem już tak zestresowana ze próbuje dodzwonić się do ginekologa od rana. Pierwsze zdjęcie kilka sekund po zrobieniu a drugie po 4 minutach
Ja już nie będę robiła tych facelle, nawet paskowych. Ja miałam coś podobnego teraz i normalnie okres dostałam. A kupilam ich jeszcze z 5 :/
 
Ja już nie będę robiła tych facelle, nawet paskowych. Ja miałam coś podobnego teraz i normalnie okres dostałam. A kupilam ich jeszcze z 5 :/
Masz racje, nie rob. Mi dwa zostały, i w przyszłym cyklu jak wrócę do starań to wywalę je do kosza ( albo nawet jutro bo dziś mi się o nich przypomniało) bo nie warto robić tego swojej głowie. Człowiek później tak podłamany chodzi :( a to nie jakieś tam cienie cieni i kreski fabryczne tylko konkretne różowe kreski gdzie przy pinku oznaczaly by pewnie betę koło 20-30, dramat
 
Hej wszystkim ! Chyba powoli oswajam się z myślą, że czas opuścić czerwcowe kreski, bo u mnie już raczej dwóch nie będzie... Dziś znów negatyw, objawy jak na @, więc nie ma się raczej co łudzić.
Czas mi płynie teraz tak szybko, że nawet miesiąc nie został do wizyty in vitro, i to już jest coś! ;-) W lipcu na pewno nie podejdziemy, więc może poczynimy starania naturalne... nie wiem po co... W każdym razie trzymam kciuki do końca miesiąca za Was !
 
Tak dla sportu nasikałam dziś na Pinka - biel razi po oczach 🥺
 

Załączniki

  • IMG_9017.JPG
    IMG_9017.JPG
    207,1 KB · Wyświetleń: 121
Hej dziewczyny, chciałabym zrobić badania hormonalne takie jak LH i FSH, prolaktyna i tarczyca, ale jestem na tabletkach antykoncepcyjnych i zastanawiam się czy to jakoś zaburzy wyniki? Czy nie ma sensu robić badań na tabletkach?
 
Nie wiem czy to tylko w moim telefonie tak wygląda ale nie wygląda jak totalnie biały, czy to cień mokrej jeszcze powierzchni?
trudno mi odpowiedzieć Ci na pytanie, bo to w ogóle pierwszy test co do którego miałam przez moment wątpliwości.
Im dłużej się wpatrywałam, tym bardziej widziałam cień cienia kreski.
Do tego stopnia się wkręciłam że ją w końcu zobaczyłam 🤦‍♀️ moja głowa już fiksuje, to pewne.
Ostatecznie jestem w stanie jutro powtórzyć test z samego rana o ile obecny ból brzucha się nie rozkręci, także stay tuned 🤡
 
reklama
trudno mi odpowiedzieć Ci na pytanie, bo to w ogóle pierwszy test co do którego miałam przez moment wątpliwości.
Im dłużej się wpatrywałam, tym bardziej widziałam cień cienia kreski.
Do tego stopnia się wkręciłam że ją w końcu zobaczyłam 🤦‍♀️ moja głowa już fiksuje, to pewne.
Ostatecznie jestem w stanie jutro powtórzyć test z samego rana o ile obecny ból brzucha się nie rozkręci, także stay tuned 🤡
Trzymam kciuki 👊
A z takich pobocznych, totalnie nieistotnych komentarzy to chciałabym dodać, że podczas testowania klaun to takze moja ulubiona emotka. 🤡
Wtedy staje się bardziej stylem życia niż tylko grafiką.
 
Do góry