reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

reklama
u mnie często się tak okres rozkręca…tydzień wstecz 🙄 ale trzymam kciuki żeby to było plamienie implantacyjne!

Ja mialam takie plamienia ale tylko jak mialam polipa, po jego usunieciu przeszlo.... wiec ja mam schizę bardziej ze cos mi się znowu dzieje.
Tez wolalabym zeby to było implantacyjne, wiadomo 😅
 
Po jakim czasie po poronieniu (ale bez zabiegu) dostałyście okres lub może zaszłyście w ciążę a on nie nadszedł??? Dziś mija miesiąc od początku krwawienia, gdy zaczęłam ronić..
 
reklama
Po jakim czasie po poronieniu (ale bez zabiegu) dostałyście okres lub może zaszłyście w ciążę a on nie nadszedł??? Dziś mija miesiąc od początku krwawienia, gdy zaczęłam ronić..
to już w zależności jak długo spada beta i czy była owulacja w cyklu, czy cykl był bezowulacyjny. U każdego inaczej… Po pierwszym biochemie owulację miałam 5 dni później i o tyle też wydłużył się cykl
 
Do góry