reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

Cześć Dziewczyny 😊
Pozwoliłam sobie przycupnąć i napisać w tym wątku. Nie widzę nigdzie marcowych mam na 2023, a być może do nich dołączę. Dziś mam 23 dc, 8 dpo i zobaczyłam cień cienia na dwóch testach: doz i facelle w regulaminowym czasie 🙈 cienie są ciężkie do uchwycenia na foto.
Czy któraś z Was facelle oszukały i cień okazał się fałszywym alarmem ?

Wszystkim niebawem testującym życzę dwóch wyraźnych kresek i pięknych przyrostów bety 😊😊
Oby Twój nie był fałszywy tak jak mój :( „cień”
 

Załączniki

  • 4E3D902A-1DFC-44BA-921C-948D7511A550.jpeg
    4E3D902A-1DFC-44BA-921C-948D7511A550.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 76
reklama
To ja chyba jestem ślepa, bo ja nic nie widzę na twoim teście @black_angel :(

Tak po krótce, witam się już oficjalniej. Cały czas Was podczytuję, kibicuję.
Ja nie mam takowych starań, ale bardzo bym chciała, jednak jeszcze nie czas dla męża :D
Ogólnie była akcja w tym miesiącu taka, że myślałam, że coś z tego będzie, ale dzisiaj testowałam pinkem (21dc, a mam 24-26dc), ale biel... Fakt w sumie dziwny, że szyjka wysoko i zamknięta, ale tym w sumie się nie bardzo człowiek w 100% może kierować ;) Od razu napiszę, ja nie z tych co chodzą po betach ;)
No i tak trochę o mnie, że mam już 3 muszkieterów, ale to już chłopy po troszu (15 lat w październiku, 12 lat i 10 lat również w październiku oraz podłącze swój wiek, czyli 36 w grudniu). Nie miałam problemów z zapłodnieniem, zawsze to w pierwszym cyklu, ale może z wiekiem coś się tam pozmieniało? Tego nie wiem, nie sprawdzałam...
Ja na razie bardziej do poczytania, a staranka zobaczą, czy się rozwiną, bo do tego trzeba w 100% zgody dwojga osób :p ;)

Ale mogę dołączyć, popisać?
 
To ja chyba jestem ślepa, bo ja nic nie widzę na twoim teście @black_angel :(

Tak po krótce, witam się już oficjalniej. Cały czas Was podczytuję, kibicuję.
Ja nie mam takowych starań, ale bardzo bym chciała, jednak jeszcze nie czas dla męża :D
Ogólnie była akcja w tym miesiącu taka, że myślałam, że coś z tego będzie, ale dzisiaj testowałam pinkem (21dc, a mam 24-26dc), ale biel... Fakt w sumie dziwny, że szyjka wysoko i zamknięta, ale tym w sumie się nie bardzo człowiek w 100% może kierować ;) Od razu napiszę, ja nie z tych co chodzą po betach ;)
No i tak trochę o mnie, że mam już 3 muszkieterów, ale to już chłopy po troszu (15 lat w październiku, 12 lat i 10 lat również w październiku oraz podłącze swój wiek, czyli 36 w grudniu). Nie miałam problemów z zapłodnieniem, zawsze to w pierwszym cyklu, ale może z wiekiem coś się tam pozmieniało? Tego nie wiem, nie sprawdzałam...
Ja na razie bardziej do poczytania, a staranka zobaczą, czy się rozwiną, bo do tego trzeba w 100% zgody dwojga osób :p ;)

Ale mogę dołączyć, popisać?
Tez betowa nie bylam do czasu ciąży pozamacicznej... takze ten. Warto korzystac z możliwości jakie daje nam rozwój technologii i w miarę szybko interweniować, gdy trafia się na lekarza , ktory nie chucha na zimne 😁
Życzę owocnych starań i żadnych przeszkód na drodze.
 
To ja chyba jestem ślepa, bo ja nic nie widzę na twoim teście @black_angel :(

Tak po krótce, witam się już oficjalniej. Cały czas Was podczytuję, kibicuję.
Ja nie mam takowych starań, ale bardzo bym chciała, jednak jeszcze nie czas dla męża :D
Ogólnie była akcja w tym miesiącu taka, że myślałam, że coś z tego będzie, ale dzisiaj testowałam pinkem (21dc, a mam 24-26dc), ale biel... Fakt w sumie dziwny, że szyjka wysoko i zamknięta, ale tym w sumie się nie bardzo człowiek w 100% może kierować ;) Od razu napiszę, ja nie z tych co chodzą po betach ;)
No i tak trochę o mnie, że mam już 3 muszkieterów, ale to już chłopy po troszu (15 lat w październiku, 12 lat i 10 lat również w październiku oraz podłącze swój wiek, czyli 36 w grudniu). Nie miałam problemów z zapłodnieniem, zawsze to w pierwszym cyklu, ale może z wiekiem coś się tam pozmieniało? Tego nie wiem, nie sprawdzałam...
Ja na razie bardziej do poczytania, a staranka zobaczą, czy się rozwiną, bo do tego trzeba w 100% zgody dwojga osób :p ;)

Ale mogę dołączyć, popisać?

Możesz.

I przy okazji, nie przeraża Cię tak duża różnica po między dziećmi? Że to 4 to będzie taki w sumie jedynak?

(od razu dodam, że ja mam mniejszą aczkolwiek dla mnie bardzo dużą i mnie przeraża)

Edit. No i popieram to co napisała black_angel gdyby nie beta chyba bym umarła
 
Tez betowa nie bylam do czasu ciąży pozamacicznej... takze ten. Warto korzystac z możliwości jakie daje nam rozwój technologii i w miarę szybko interweniować, gdy trafia się na lekarza , ktory nie chucha na zimne 😁
Życzę owocnych starań i żadnych przeszkód na drodze.
Zgadza się, wrecz prawidłowo. Pewnie i ja bym zaczęła, gdybym miałą takowe przejscia, jak Wy tutaj babeczki... Na razie czekam na @, i tez na 100% zgodę tak na poważniej z meżem, bo tak to tyle luzu, że od dłuuuzszego czasu bez zabezpieczenia, bo ogólnie pilnujemy się, żeby nie w dni płodne (a jak w płodne to przerywany) i jakos tak idzie do przodu, a chciałoby się, żeby maż dalej poszalał i w dni płodne w pełni "poleciał" :D :p
 
To ja chyba jestem ślepa, bo ja nic nie widzę na twoim teście @black_angel :(

Tak po krótce, witam się już oficjalniej. Cały czas Was podczytuję, kibicuję.
Ja nie mam takowych starań, ale bardzo bym chciała, jednak jeszcze nie czas dla męża :D
Ogólnie była akcja w tym miesiącu taka, że myślałam, że coś z tego będzie, ale dzisiaj testowałam pinkem (21dc, a mam 24-26dc), ale biel... Fakt w sumie dziwny, że szyjka wysoko i zamknięta, ale tym w sumie się nie bardzo człowiek w 100% może kierować ;) Od razu napiszę, ja nie z tych co chodzą po betach ;)
No i tak trochę o mnie, że mam już 3 muszkieterów, ale to już chłopy po troszu (15 lat w październiku, 12 lat i 10 lat również w październiku oraz podłącze swój wiek, czyli 36 w grudniu). Nie miałam problemów z zapłodnieniem, zawsze to w pierwszym cyklu, ale może z wiekiem coś się tam pozmieniało? Tego nie wiem, nie sprawdzałam...
Ja na razie bardziej do poczytania, a staranka zobaczą, czy się rozwiną, bo do tego trzeba w 100% zgody dwojga osób :p ;)

Ale mogę dołączyć, popisać?
pewnie, wbijaj :D
 
Możesz.

I przy okazji, nie przeraża Cię tak duża różnica po między dziećmi? Że to 4 to będzie taki w sumie jedynak?

(od razu dodam, że ja mam mniejszą aczkolwiek dla mnie bardzo dużą i mnie przeraża)

Edit. No i popieram to co napisała black_angel gdyby nie beta chyba bym umarła
Nie, dlatego że całą 3 to właśnie z miejszym wiekiem i szczerze, wolę teraz z taką odskocznią ;) Wcześniej nie dałabym rady (3 chłopaków w podobnym wieku? Nie nudzę się w sumie do dzisiaj, chłopy mają swój testosteron, nie ma co ;D).
No i ogólnie, nie czułam, że będę chciała 4, tak nagle, od 4 miesięcy zaczęłam myśleć, że tak, chcę 4, ze jestem gotowa :)
 
reklama
Zgadza się, wrecz prawidłowo. Pewnie i ja bym zaczęła, gdybym miałą takowe przejscia, jak Wy tutaj babeczki... Na razie czekam na @, i tez na 100% zgodę tak na poważniej z meżem, bo tak to tyle luzu, że od dłuuuzszego czasu bez zabezpieczenia, bo ogólnie pilnujemy się, żeby nie w dni płodne (a jak w płodne to przerywany) i jakos tak idzie do przodu, a chciałoby się, żeby maż dalej poszalał i w dni płodne w pełni "poleciał" :D :p

No ja nie miałam takich przejść szczerze mówiąc bo mam za sobą dwie ciąże z 1 cyklu starań, ciąże bezproblemowe, porody, dzieci totalnie też.
Także nigdy do głowy by mi nie przeszło, że przy 3 mnie to spotka 🤷‍♀️ (moja ciąża pozamaciczna nie dawała żadnych objawów poza rosnąca wolno betą, po teoretycznym poronieniu w domu)
 
Do góry