reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usg naszych pociech

u mnie troche z innej perspektywy bylo widac. byla w ksztalcie lezki z dziurka w srodku czy plamka jakas:baffled: a lekarka okreslila ja jako "broszke":-D
 
reklama
U mnie bylo widac dwie kulki,bez siusiaka(bo jest bez kosci:-D )i powiedziano nam ,ze to kawaler na 100%:-)
 
U nas tez podobno 100% chłopak, pokazywała nam jądra, nawet to przypominały te mazajki...ale zdjęc nie mam...niestety...w moim miescie technika jest tak do tyłu,ze nie ma papieru na usg:-:)wściekła/y::-( Mam tylko jedno zdjęcie, z 8 tyg. No ćóż...takie życie....
 
Ja pobieglam prywatnie na usg 3 d i mam wydruk z najfajniejszymi zdjeciami i oczywiscie dvd:-)
 
ja też w piątek idę na ostatni usg 3D i ostatni odcinek telenoweli na dvd :laugh2: to jest naprawdę rewelacja cos takiego. Ja wtedy zdaję sobie sprawę że połknełam sporego faceta :happy: .
 
Ja mam zdjecia i filmiki na plycie ale tylko do 28 tygodnia (chyba 28);-)
teraz mala juz niechce dac sie z fotografowac tylko pokaze nosek i raczki na buzi.
 
dziewczyny, ostatnio widziałam się z moja kuzynka która urodziła dziecko w listopadzie - ślicznego Wojtusia, który przez cały okres ciązy był Marcelinką, na wszystkich usg był dziewczynką, a jak sie urodził to patrza a to wojtuś
więc nigdy nic nie wiadomo... dlatego też my z mężem nie chcemy znać płci dziecka aż do porodu, bedzie niespodzianka. nie wiem czy nie mniejsza niz w przypadku tych dziewczyn, które spodziewają sie np dziewczynki a pojawi się chłopak, czy na odwrót
 
reklama
:-) Wlasnie wrocilismy z ostatniego USG,wszystko jest ok,synek wazy juz... :szok: 3300g i jak do konca bedzie rosl w takim tempie,to nie wiem jak ja go urodze:confused:.
Pan doktor nie mial dzisiaj "nastroju" i mimo,ze skasowal jak zawsze,odnioslam wrazenie,ze zrobil to badanie na "odczep sie".Dobrze,ze to juz ostatnie USG,bo pewnie juz wiecej bym do niego nie poszla,tak mnie dzisiaj zezloscil:wściekła/y:. Zawsze wszystko pokazywal i tlumaczyl a dzisiaj ograniczyl sie jedynie do stwierdzenia,ze wszystko ok i mozemy rodzic.
...I z przyjemnoscia bym to zrobila...
 
Do góry