reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usg naszych pociech

Od poczatku robimy USG 3/4D i moge powiedziec,ze najlepsze zdjecia i filmik wyszly na USG polowkowym-21tydz.Wszystko super widac,lacznie z siusiakiem:tak: ,a najgorsze w 32tyg-Maly byl juz duzy,w dodatku jeszcze w ulozeniu miednicowym,wiec nogi mial na glowie i lapkami zaslanial buzie:-( ,jedyne co znow bylo widac to "wielki" siusiak,wiec co do plci nie mamy najmniejszych watpliwosci :-) :-D :-D :-D
 
reklama
u mnie tez jak byki widac "broszke", ale jakbym urodzila moje wymarzonego Franusia to bym sie wcale nie obrazila:tak: tylko ciuszkow ktore kupilysmy z mama i tesciowa na tony byloby troche szkoda:-( ale na szczescie jest allegro to sie wystawi i po sprawie:tak: jeszcze wczoraj ten film obejrzalam zeby zobaczyc czy to aby na pewno cora, no ale watpliwosci raczej miec nie mozna:cool2:

a co do mnie i mojego brata, to jeszcze usg nie robili zeby mozna bylo cos przewidywac:dry:
 
Ja też bym się za chłopaka nie obraziła choć sukienek mam mnóstwo dla Milenki.. tylko jakbyśmy mu dali na imię to nie mam bladego pojęcia, bo imię Szymon które wybraliśmy w I połowie ciąży przestało mi się podobać :cool2:
 
U mnie z imieniem nie byłoby problemu, bo od początku mysleliśmy o chłopcu i miał to być Antek. A poniewaz okazało sie, że dzidzia jest dziewczynka, to postanowilismy dac jej na imię Antosia. Ale jednak wolałabym, żeby urodziła się dziewczynka...Chociaż, najwazniejsze żeby była dzidzia zdrowa:laugh2:
 
My tez nie wiemy jakiej plci jest nasza Dzidzia. Od samego poczatku chcielismy zeby to byla dla nas niespodzianka. W 30 tyg. robilam usg 4D i juz wtedy Dzidzia byla na tyle duza, ze mamy nagrana tylko jej buzke. To nawet dobrze bo nie kusilo nas poznanie plci.
A teraz czekamy albo na Milenke albo na Miloszka.:-):-)
 
A ja własnie wróciłam z USG 3d i było fantastycznie. Do badania dopplerowskiego podchodziłam zupełnie bez emocji a dzisiaj tak sie wzruszyłam jak zobaczyłam ten sliczny nosek i usteczka.:tak: :tak: :tak: I to jest moja dzidzia:tak: Cudeńko po prostu.:-) :-) :-) :-D :-D :-D Ogromnie sie ciesze ze zdecydowłam sie na to badanie-i to tylko dlatego ze pozazdrościłam Wam tych pieknych zdjęć Waszych maluszków(wczesniej jakos w ogole o tym nie myslałam). I okazało sie ze jestem podatna na reklamy tych klinik co sie tu szwendaja między naszymi postami;-)
 
Nie , nie pytałam a nawet poprosiłam lekarza zeby mi nie mowił.Chociaz obraz był naprawde bardzo dokładny i wydaje mi sie ze dobrze widziałam co ma między nózkami.;-) Ale ..upewnie sie dopiero jak mi położa maleństwo na brzuszku :tak:
 
Ja też bym się za chłopaka nie obraziła choć sukienek mam mnóstwo dla Milenki.. tylko jakbyśmy mu dali na imię to nie mam bladego pojęcia, bo imię Szymon które wybraliśmy w I połowie ciąży przestało mi się podobać :cool2:


no jak to jak MILAN -znam jednego i nie powiem cłkiem przystojny z niego men
 
reklama
no ja tez juz sie nie moge doczekac porodu i dwiedziec sie wreszcie kto zamieszkiwal przez ostatnie 9 miesiecy w moim brzuszku:tak: a naprawde intuicja mi nic nie podpowiada raz jestem pewna ze to chlopak a po chwili ze dziewczynka:confused: :happy:
 
Do góry