reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych maleństw...

reklama
Gosia piękne te zdjęcia, juz widać rysy twarzy... taki mały człowiek, piekna dama:D pogłaskaj ją ode mnie:-D
 
Witam
Dzieki dziewczyny ,dzisiaj ogladałam cały filmik ,jaka ona malutka ,jakie smieszne minki robi-super przezycie polecam każdemu-maz był zachwycony,powiedział ze to naprawde profesjonalne badanie
 
Gosia, super córa! Wygląda jakby chciała coś powiedzieć:-).
Tylko czemu te nasze dzieciaczki nie chcą pokazać całej buziulki, tylko muszą się tak wtulać jedną częścią twarzy.;-)
 
Gosia
śliczna córunia!

Ja też miałam wczoraj USG ale takie standardowe w gabinecie lekarskim. Obliczona waga to 1260 :szok:
 
A co ja mam powiedzieć? Moja prawie półtora tygodnia temu, czyli pod koniec 28 tygodnia ważyła już 1320 g! Podobno drugie dzieci są raczej większe niż pierwsze, więc nie wiem, czy nie powinnam się szykować na ekstremalne przeżycia - Weronika ważyła 3960 g i miała 58 cm!:baffled:
 
reklama
Dzagud ja miałam 52cm i ważyłam jakieś 3500 (nie pamiętam), a mój brat miał 56 cm i ważył jakoś ok 2800-2900 (też dokładnie nie pamiętam, ale wiem że nie miał 3kg) więc reguły nie ma
 
Do góry