reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
Ja tezpolecam usg 4D. Teraz robilam w 21 tyg i bylo idealnie. Za pierwszym razem poszlam chyba w 32 i juz dzidzia byla mocno scisnieta i kiepsko bylo ja widac, ale i tak jestem zadowolona ze to zrobilam
 
Ja idę na 4d 6 listopada, będzie to 21 tydzień. Chciałam pozniej ale mam okazję zrobić taniej, dopłacam tylko za 4d do skierowania z NFZ i płacę 120zł:tak:. Prywatnie musiałabym zapłacić 250zł:baffled:. Już nie mogę się doczekać:-)
 
Witam możecie mi powiedziec czy waga 415g i długośc 19.88 cm mojego maluszka w 21tc i 5d ciązy są prawidłowe? Przyznam że troche martwi mnie długość mojego skarba
 
a czemu dlugosc cie martwi??? moj w 20 tc mial 350 g niecale a doktor juz mi nie mowi ile ma cm dlugosci bo sie wygial tzn jest juz zgiety kregoslup taki banan i tego sie dokladnie nie da zmierzyc wiec nie mierzy.... mierzy tylko uda, nozki ogolnie, glowke brzuszek i raczki i wszystko jest ok :tak: wiec jak twoj jest o 2 tyg starszy to wydaje mi sie ze wage ma dobra a z cm nie pomoge ale moze jest tez wygiety i ci podal jak zmierzyl nie uwzgledniajac wygiecia spokojnie kochana skoro mowil lekarz ze wszytsko jest ok to po co sie martwic :tak:;-)
 
reklama
Do góry