reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

No to i ja się pochwalę naszą dzidzią ;-) ma 5.49cm, wczoraj robilismy badania prenatalne i wszystko jest super :happy:

99fa0c9c447f32ffmed.jpg


i jeszcze mały gratisik dostalismy
icon7.gif

f94981f43febffc6med.jpg


A mi tam chyba siusiak widac hihih :) przyjzyj sie miedzy nozki !!!!!!!!!!
cudna dzidziaaa i swietne zdjecia!!!!!!!!!!!!
 
reklama
No czyms tam merda :tak: na poprzednim USG pani doktor mowila ze wydaje jej sie ze to chlopak,ale na wczorajszym USG pan doktor stwierdzil ze trudno jednoznacznie powiedziec. Ale szczerze mowiac chcialabym chlopca,choc najwazniejsze zeby bylo zdrowe.
 
Grusia, no pięknie widać twojego maluszka na tym drugim zdjęciu:tak:.Taki słodki mały człowieczek:-D.
Też chcę pójść na to badanie 3d -o wiele wyraźniej widać dzidzię niż na zwykłym.
 
ja sie nawet nie spodziewalam ze takie zdjecie dostane tak wczesnie, chcialam poprostu zrobic dokladne badania i dostalam mila niespodzianke :)
 
no to miałaś bardzo miłą niespodziankę:tak:A płaciłaś za to USG, bo tu u mnie na Śląsku taka frajda kosztuje od 150 do 200 złotych, i do tego są kolejki:crazy: Ale i tak pójdę bo widok nieziemski:-)
 
ja chodze do prywatnego lekarza,bo w przychodni to sie dogadac nie mozna,wiec wole zaplacic i wszystko sie dowiedziec niz wszystko na odwal. Za USG tez płacilam, tzn genetyczne tam kosztuje 200zl,wiec pewnie dlatego w gratisie dostalam takie ladne zdjatko ;) ale i tak bylo warto :) nastepne takie USG miedzy 18-20 tygodniem ciąży. juz sie doczekac nie moge :-)
 
reklama
Do góry