reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
ja tez pojecia nie mam ile mala moze teraz wazyc, ale z drugiej strony to te pomiary sa naprawde srednio wiarygodne, okaze sie po porodzie :-)
moj syn mial byc gora 3300 a byl 3830, delikatna pomylka ;-)
 
Moja niuńka pseudonim pulpecik :-D w 35 tyg waży już prawie 3 kg, w zasadzie na usg były 3 wagi 2830, 2986 i 3166 - za najbardziej prawdopodobną gin kazała uznać tą środkową. Jak na dziewczynke to sporo.
 
ja byłam wczoraj na usg i dowiedziałam sie że moja córcia ma juz 3300 (+-400 gr)
i podobno produkuje już smółkę wiec pewnie niedługo wyjdzie, czytałam gdzies ze pod koniec ciąży dzieci nie rosną juz tak szybko mam nadzieje ze ni dobije do 4 kg:szok:
 
reklama
Jak dobije to wtedy pewnie niedaleko Ci będzie do cesarki :tak::tak:.

moj gin sie tak uparł ze nie bedzie mi cesarki robic, ostatnio powiedzial ze kombinowanie mi sie nie uda, choc mam rozejscie spojenia na 10mm, ze pewnie nawet jak bym miala dzidzie 5 kilo to bedzie patrzał jak sie męcze brrr:no:
 
Do góry