reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
ccaroline -4kg bez nacinania -RESPECKT :tak:

mi też przy Olku mówili, ze duży. 4dni przed porodem wg usg 3800, w czasie porodu, że ponad 4kg i dlatego się nie chce urodzić (miałam cc) a ważył 3350...

teraz natomiast mają mi odrazu zrobić cc jak będzie za duży... mam nadzieje, że tym razem go "zważą" dobrze, bo liczę na poród SN
 
tuttobene U mnie tak mówiła ginekolog z pierwszym dzieckiem miał ważyć 4600!! Powiedziała, że będzie cesarka, ponieważ dziecko jest duże. Poszłam na konsultację do lekarza w szpitalu, który powiedział absolutnie, najpierw próbujemy dołem, jeśli będzie coś nie tak wtedy zadecydujemy. Cieszę się, że nie zrobili mi od razu cc, synek ważył 4000 g udało się bez nacinania, a ja po 2 h mogłam się zająć Dawidem. Wiadomo, że jeśli ma być cc, lepiej mieć je wcześniej niż męczyć się rodząc dołem, a skończy się na cc, ale USG może się sporo pomylić jak widać.

dzięki za pocieszenie :-) też jestem tego zdania A co ma być to się okaże. Nie ważne któredy oby drogą najdogodniejszą w danej sytuacji dla dziecka i mamy
 
Kurcze to może moja niuńka też jednak nie przekroczy 4 kg :tak: niby w 35 tyg ważyła 3 kg ale może nie będzie tak źle. Ostatnio pytałam gina co jak ona będzie tak szybko przybierać czy dam rade urodzić, na co gin że będziemy próbować naturalnie jak nie pójdzie to dopiero cesarka ale zawsze pierw próbują sn ;-)
 
Udało się bez nacinania tylko dzięki położnej, trafiłam na super kobietę, ginekolog już chciał nacinać, położna powiedziała jeszcze chwilkę i ponaciągała mi tu i ówdzie i udało się bez :)
 
Adas wazyl w 35 tygodniu 2500g wiec dosyc nieduzo jak na faceta :tak: Bo zwykle chlopcy sa wieksi niz dziewczynki (choc to nie regula...). No ale Jasiek mial 3200 (urodzny w 40 tygodniu) wiec tez nieduzo - mam nadzieje ze z Adasiem ebdzie podobnie :tak:
 
Ja jutro kończę 34tydz, moj maluszek waży dzisiaj ok 2290. W szpitalu, gdzie będę rodziła nie robią cesarek od 4kg . Podobno ordynator nie specjalnie się godzi na cc, jesli o samą wagę chodzi. Mówili, że najpierw mierzą kobietę jakie ma szanse urodzenia sn, także nawet prawie 5 kg próbują sn. Chyba mój synek aż tyle nie przybierze na wadze :szok:!
 
marry - spokojnie - nie wydaje mi sie :tak:
A ile ty wazylas i Twoj maz przy narodzinach??? Bo to tez czesto jest podobnie :tak:
 
reklama
Do góry