reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

Dziękuję bardzo za miłe słowa o moim dzidziuchu (jak to określa mój synuś ;-)):tak:.

Wasze skarby są również cudne, Mruczka super, że wizyta się udała :tak:.
 
reklama
Nasza wczorajsza wizyta tez baaaardzo udana :-) Nawe pani doktor nas zaskoczyła i dała nam nagranie na dvd. Pierwszy film naszego Maleństwa. Badania noska i karku ok. Dzidzia się ruszała ładnie. Lekarka stwierdziła, ze płci nie jest w stanie jeszcze określić na co ja jej mówię, że nie szkodzi bo czuję, że będzie dziewczynaka na co ona, prosze się nie nastawiać bo wygląda na chłopca :-) A to ci niespodzianka. Czyli za miesiac już nam powie chyba dokładniej. Uspokoiła mnie co do paciorkowca także teraz oby do przodu.
 
zaczne od tego dziewczyny ze sliczne maluszki i juz wszystkie wyraznie widac :-) i nie zapeszajac wszystkie narazie zdrowe i wygladaja na szczesliwe i rozbrykane:tak::tak::tak: maja dobre "inkubatorki"

ja wczoraj bylam na wizycie.zmienilam lekarza, wiec mialam od nowa badanie, inne zupelnie badania mi zapisal do zrobienia. oprocz tego kazala odstawic witaminy bo powiedzial ze nie zapisuje jak kobieta ma dobre wyniki i -jak juz pisalam na ogolnym- ze jest przeciwnikiem nawozenia. bolami podbrzusza sie kazal nie martwic ale zapisal luteine (odpowiednik duphastonu, tylko o wiele tanszy) i nospe kazal brac. niestety mam nisko lozysko i kosmowka cos sie z nia dziej-bodajze nisko i blisko szyjki macicy (czy jakos tak powiedzial nie zrozumialam). ale kazal uwazac na siebnie, nie dzwigac no i narazie zrezygnowac ze wspolzycia. poza tym: przeziernosc 2,02- powiedzial ze w normie i nie trzeba robic badania krwi, no chyba ze chce. dziecko na sliczny wyrazny nosek (wkleje zdjecie ale nie wiem czy bedzie widac bo ono jest niewyrazne :-() nie zmierzyl dlugosci dzidziusia ale stopka ma prawie centymetr dlugosci :-):-):-) ma wyrazne paluszki u raczek i nozek i jest slodki. pare razy fiknal i zamachal raczkami do rodzicow a na dzien dobry sie grzecznie i idealnie ustawila do zmierzenia nt.
 
aha na drugim moze malo wyraznie ale wlasnie nad strzalka jest nosek.
wklejam jeszcze zdjecie z przeziernoscia (tylko ze mierzona dopochwowo wiec 2,08 przezbrzusznie wyszlo 2,02 i tak powinno byc to badanie wykonywane ale nie mam zdjecia) i zdjecie stopki-tez malo widac
 
reklama
Do góry