reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

Artezja, super :tak: Jednak te zdjęcia 3D mają coś w sobie :tak: A właśnie pisałam na głównym, że jak będziesz miała problem ze zdjęciami abyś mi dała znać :-) ALe poradziłaś sobie bezbłędnie, a na kiedy masz termin? Wrzucisz sobie suwaczek?
 
reklama
O, jeszcze Mruczka, przepraszam, myślałam że już widziałam, a tu proszę taka niespodzianka: nie widziałam Twojego maleństwa! RÓwnież gratulacje!!!

Perla, fajnie ze się pojawiłaś :tak:
 
Mruczka, artezja niesamowite dzieciaczki :-) normalnie nie moge uwierzyć że te nasze maleństwa już takie duże i tak wszsytko widać ładnie, niedawno same fasoki :-)
 
Nareszcie się udało:tak:Nasza kochana córcia (na90%)

Jedyneczka to lekarz na tym etapie ciąży może juz stwierdzić płęć?
Mój nie chciał mi powiedzieć ale mialam wrażenie że już wie, bo dzidzia tak sie ułozyła pokazał dupke i rozłozyła nózki, mały bezwstydnik rośnie mi w brzuchu:-D
Lekarz cos tam mierzył ale nie powiedział nic.

 
katasiunia piękna dzidzia, widać, że jej dobrze w brzuszku, tak się rozkłada :-)


No właśnie z tym rozkładaniem to śmiać mi się chce Mysza. Bo wogóle się nie wstydziła tylko na legala nózki do góry. Lekarz cos tam mierzył bobasowi i nawet mam zdjęcie zaraz wkleję moze wy cos tam dojrzycie;-):-)
 

Załączniki

  • Zdjęcie0000.jpg
    Zdjęcie0000.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 68
  • Zdjęcie0002.jpg
    Zdjęcie0002.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 70
Ostatnia edycja:
dzięki dziewczyny, troszkę się uspokoiłam :)
do lekarza mam iść z tymi wynikami ale nie mam kiedy bo ciągle pracuje :/

p.s. oczekiwanie słyszałam właśnie że mocz i morfologie robi się co miesiąc :)

[FONT=&quot][/FONT]
 
reklama
katasiunia2 czytałam na jakimś forum że lekarz określił już płeć w tym wieku ciąży i się dziewczynom sprawdziło więc zapytałam a on taki pewny to może cosik dostrzegł:tak:ale większość lekarzy boi się błędu i dlatego nie mówią.No i wciąż to jest aż i tylko 90%:-)
 
Do góry