reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

ISABELL, to urodzinowego wszystkiego NAJ NAJ NAJ :-D i cieszymy się z Toba że z badaniami wszystko ok :tak:

Mysza, i tobie gratuluję :)
 
reklama
ja też byłam na wizycie. w tym tygodniu generalnie miałam morfologię i mocz i wyszło całkiem ok, USG w porządku a dzisiejsza wizyta też. Pani doktor pytała, czy chcę robić Pappa, ale chyba nie będę bo USG wyszło ok
 
Ja już po wizycie-usg nie miałam bo się popsuło no ale trudno.
Wszystko ok-morfologia dobra, cytologia 1 a bałam się tego bo dawno nie robiłam a tu takie mile zaskoczenie , ciśnienie 120 n 80 więc idealne :)Miałam ważenei i przytyłam 1 kg więc też chyba w normie.
Nastepna wizyta za 3 tyg!teraz mam się cieszyc ciążą bo wszystko jest ok!!:-):-)
Dziewczyny cieszę sie również z waszych dzisiejszych udanych wizyt!!!
 
Isabell, Mysza i Madzik - cieszę się że na wizytach wypadło pomyślnie!! Dobrych wieści na naszym wątku nigdy za mało!!:-)

Isabell a Dla Ciebie może spóxnione ale szczere życzenia urodzinowe, dużo radości i zdrówka na czas ciązy i nie tylko!;-)
 
Dziewczyny chciałabym żebyśmy tutaj opisywały nasze doświadczenia z badaniami, wątpliwości itd
Mam nadzieję, że się przyda ;)

[FONT=&quot][/FONT]
 
Ostatnia edycja:
ja na przykład na pierwszej wizycie (u dobrego lekarza) miałam zrobiony wymaz na cytologie i zlecone badania:
- morfologia
- mocz
- glukoza
- odczyn Coombsa
- Toxoplazma IgG
- Toxoplazma IgM
- Różyczka IgG
- CMV IgG
- CMV IgG

I właśnie odebrałam wyniki i wyszło mi w morfologii niedobór Hematokrytów...
Nie wiem co to w ogóle jest :( Gdzieś wyczytałam że takie coś jest w anemii!
Do lekarza dopiero w poniedziałek..
Wiecie coś może o tym?

[FONT=&quot][/FONT]
 
Ostatnia edycja:
Mnie w morfologii krwinki czerwone, hemoglobina i właśnie hematokryt wyszły poniżej normy. Ale moja ginka wzięła te wyniki i powiedziała, że mam się niczym nie przejmować, bo podane obok normy są normami laboratoryjnymi i nie zawsze dotyczą kobiet w ciąży. Powiedziała, że skoro jest niżej to dla lekarzy jest to informacja, że dziecko się rozwija i korzysta z zapasów mamy.
Więc póki co spokojnie. Poczekaj, aż Twój lekarz je oceni, bo czasem na prawdę nie warto się martwić na zapas ;-)
 
reklama
Do góry