reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

reklama
a o to moje kochane maleństwo wg usg 15t4d
 

Załączniki

  • DSC02138.jpg
    DSC02138.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 78
  • DSC02139.jpg
    DSC02139.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 69
Aniapestka R.usałka śliczne dzidzie, nono R.usałka taka duża wow:-) a robił pomiar od główki do pupci czy moze też nóżki policzyl że taka duża wyszła?

bladego pojecia nie mam...ale nie zdziwie sie jak znowu dlugasne dziecie urodze:D Duska ur. sie 58 cm dl- no ale ja mam 178, a maz 2 mco do zdjecia- maly problem, bo nie mam skanera tu moge cyknac fotke fotce- ale z czasem tak krucho- np. dzis mi naprawiali kalorywery, bo szwankowaly, a przez to, ze ciekly troszke zmieniaja mi podloge/panele- a w sobote lece- i jestem nic nie spakowana- no, ale na temat- POSTARAM SIE- narazie miedzyczasie pisze z administratorka by utworzyc dzial zamkniety przed moim wyjazdem i dac dostep tym, ktorym chcemy go dac.i na koniec, choc to powinno byc jako pierwsze - PIEKNE ZDJECIA- PO PROSTU- PIEKNE!
 


A to moja kruszynka.Wg USG 13 tydzień idealnie pokrywa się z terminem ostatniej @.Dzidzia mierzy 72 mm i jest zdrowa.Tętno 140.:-)
Gratuluje wszystkim dziewczynom udanych wizyt.
 
reklama
Byłam na wizycie w poniedziałek. Piszę dopiero teraz bo zanim sie doprosiłam M o zeskanowanie zdjęć to troszkę minęło :-) musiał to zrobić w pracy i ciągle zapominał. Ale do rzeczy to była 1 wizyta u nowej p. dr przemiła osoba przebadała wszystko co mogła cytolgie zrobiła, i badanie piersi i usg, usg z pomiarem przezierności karkowej wypytała o wszsytko co mogła, poprzednia lekarka troszke olewała sprawe dlatego zmieniłam.
Dzidzia bardzo ruchliwa nie dało się zmierzyć bo ciągle się wierciła :-)M (na usg byliśmy razem) stwierdził że po mamusi tak ma. Całkiem spory ludź juz bo ma prawie 7,5 cm, przezierność 1,29, kość nosowa widoczna i też w normie, ale mimo ze wszystko w porządku dostałam skierowanie na badanie krwi Pappa, wyniki dopiero za tydzień. Podobno z tego usg i wyników krwi wylicza sie prawdopodobieństwo wystąpienia wad gen. No to tyle o wizycie przepraszam żę tak się rozpisałam :zawstydzona/y: teraz przedstawiam mojego małego człowieczka:-)
bobas.jpg

bobas2resize.jpg

bobas3resize.jpg
 
Do góry