reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

reklama
Dziewczyny to USG w 12tyg. jest bezplatne, to poprostu lenistwo lekarzy jak tego nie zrobia. A za przeproszeniem jest to ich zasrany obowiazek. Jak ktos chodzi na NFZ to tak samo jak prywatnie powinien miec zrobione takie pomiary, ale na fundusz.
Chociaz jak ja trafilam do szpitala z moim polipem to mi podczas USG nawet dzidzi nei zmeirzyli zeby okreslic wiek ciazy, takze co lekarz to inne zasady :baffled:
 
śliczne zdjęcia dziewczyny!!!

z tego co czytałam to jutro wiele z nas ma badania więc będą kolejne zdjątka,super:-)
 
piekne te wasze dzieciaczki :-)

ja ide na 19 i mam nerwa od wczoraj normalnei nie wiem co ze soba zrobic :-( bez sensu takie znerwicowane opakowanie dla maluszka cala sie trzese :zawstydzona/y:
 
piekne te wasze dzieciaczki :-)

ja ide na 19 i mam nerwa od wczoraj normalnei nie wiem co ze soba zrobic :-( bez sensu takie znerwicowane opakowanie dla maluszka cala sie trzese :zawstydzona/y:
dziekuje dziewczynki a wszystkim ktore maja wizyty zaraz lub lada dzien,bedzie dobrze bo poprostu muuuuuuusi byc i koniec
 
reklama
Ja juz po dzisiejszej wizycie. Badania wszystkie ok. Maleństwo ma 87mm i wszystko ok. Na początku troche nie chciało sie ruszać ale później zaczeło ruszać rączkami. Z usg jest starsze bo 15t4d. Ale na szczęście wszystko ok. Zdjęcia załącze później. Powiedziała że żadnych witamin nie musze brać bo wyniki są bardzo dobre i maleństwo prawidłowo sie rozwija.
 
Do góry