reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

Wczorajsza wizyta pomyślnie poszła, chociaz nie ukrywam że się troszkę denerwowałam!!
Dzidzia bardzo ruchliwa i satrsza niż na suwaczku o 5 dni!! z USG wyszlo 14t1d ma 8,1 cm!! Lekarz powiedział ze starszna wierciołka bo nie chciała dokładnie dać się pomierzyć!! i na gruby brzusio!! (to po tacie tak myślę!!)
przełaczył nam też na 4D ale widok niesamowity chociaz dokłądnie nie widać wszytkeigo bo za wcześnie na tym etapie!! Co do płci powiedział ze jeszcze za wcześnie i nazwał to tak: "coś tu dynda ale nie wiadomo czy to siusiak"
Maleństwo machało ciągle lewą stópką i obiema rączkami!! Serduszko bije 180 razy na minutę!!:-)
Postaram się wkleić zdjęcie!!

Zalecił kupić witaminy według uznania ale już dla II trymestru!!
aaa i mogę spać na brzuchu spokojnie do 20 tygodnia!!
 
reklama
Dziewczyny zazdroszcze Wam tego usg. Sama nie moge sie doczekac, widziałam tylko raz ale to była mała kropka i bijace serduszko w 6 tyg. Boje sie troszke badan mam nadzieje ze wszystko jest OK. Lekarz namawiał mnie na test podwójny ale sie boje sama nie wiem. Teraz ide do innego i zobaczymy co powie... Siedze w pracy i sytasznie mnie to juz meczy chciałabym isc do domu. Śniegu napadało w Krakowie w nocy, jutro tez do pracy a tu sylwester - nie wiem czy dotrzymam.. w sobote jade na jakies zakupy bo w spodnie sie juz nie mieszcze
 
aisim gratuluje ,super ze wszystko ok az sie miło czyta.Dzidzius akrobata.dla mnie to jest niesamowite ze ktos fika koziołki w brzusiu,Mimo ze te ciąże dla niktórych mam nie są lekkie to i tak czuje sie jakos wyjątkowo ze mam takie malenstwo w sobie.poza stresem o te nasze fasolki to stwierdzam ze to piekne i wyjątkowe
 
Fajowo sie czyta o udanych wizytach i zdrowych bobaskach i oczywiscie ich mamusiach ;-)Ale ja zawsze czekam tez na zdjecia dzidziusiow:-) a tu pusto:-(
 
http://img96.imageshack.us/img96/7531/bobasek.jpg

A to moja fasolka. Nie wiem, w jaki inny sposób załączyć fotkę, bo nie pamiętam, gdzie to było napisane. :-)
Ogólnie badanie wyszło w porządku. Przegroda nosowa jest, NT- 0,7 mm. Serduszko biło z częstotliwością 156 uderzeń na minutę. (Chyba tak to się zwie)
Malutki początkowo spał, ale później się rozruszał i nie można było już nic podejrzeć, odwrócił się pupą.
Za badanie zapłaciłam 200 zł w Gabinetach Łucka w Warszawie
Dostałam płytkę z przebiegu całego badania, 6 zdjęć. W tym jedno 3D.

Następne badanie mam 8 stycznia. Już się nie mogę doczekać. ;-)
 
No wiec tak :happy2:
Wizyta udana :-)
Dzidziulka ma 14t d4 lekko starsza jak na suwaczku :happy2:
Spala sobie slodko w czasie usg :happy2:Ale na koniec sie chyba lekko rozbudzila bo ruszala nozkami :happy2:Zdrowa!!! Ma wszystko na swoim miejscu :happy2:
Plec oczywiscie nie potwierdzona bo za wczesniej .
Oto zdjecie mojego dzidziusia z boczku :-)

 
Mysza1984 sliczna niunia :-)
Vanilka a jaka u ciebie juz wyrazna dzidzia:-). Jak juz twarzyczke fajnie widac, chyba dziewczynka bedzie taki ma zgrabny nosek:tak:
 
reklama
Do góry