reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje naszym maluchom

Ducha lozeczko stoi w drzwiach czy to okno balkonowe?

Ja slyszalam no i z doswiadczenia wiem ze lozeczka sie pod oknem nie ustawia bo potem nie moza uchylic np okna w czasie snu dziecka (moze zostac przewiane, czy cos) Pozatym nie wiem jak u was ale u nas strasznie ciagnie zimnem w zimie z tych okien... Wiem ze moze nie masz wyboru ale ja tylko dziele sie swoja wiedza :-) mam nadzieje ze sie nie obrazisz :-)

ps. zaba czadowa :-D :-D
 
reklama
a u mnie dziecie tez pod oknem bedzie stalo ;-) trudno! musi sie przyzwyczaic do powiewow swiezego powietrza :-) nie ma innej opcji nawet.

ducha,
super kacik :-) i jak ta posciel jakosciowo? mozesz zrobic zblizenie tej poscieli jakos? bo chyba tez bym zamowila..
 
asiunia, to okno balkonowe, wiem że nie bardzo ale faktycznie nie ma za bardzo innego wyjścia, w lecie będzie ciepło a zimą pomyślę nad innym rozwiązaniem. mam jeszcze drugie okno w sypialni (do wietrzenia) :-).

aenye, pościel jakościowo taka sobie, chyba jednak nie ma co oszczędzać na pościeli, no i ochraniacz nie jest ściągany, więc boję się co z tej gąbki w środku po praniu zostanie :dry:. ale w sumie 100% bawełny i mam nadzieję, że po praniu jakoś fajniejsza będzie w dotyku iiiii prześcieradło nie jest z frotki tylko z tej cienkiej bawełny jak cała pościel. A ja mądra dwa komplety wzięłam :nerd:. Choć w sklepie jak dotykałam innych to podobne były w dotyku. Fotę zaraz postaram sie zronić jakoś z bliska, chociaż nie wiem, czy coś będzie widać.

aaa, i asiunia, ja nie z tych obrażalskich, najwyżej kopa moge sprzedać komuś jak mi się coś nie podoba :-p.
 
ducha ja tez mam ochraniacze nie sciagane. One wszystkie takie sa. Nie mozesz dawac na wysokie obroty podczas prania a bedzie sii. To jest tak samo jak z rozkami dla dzieci. Nie martw sie :-D
 
coś tam zrobiłam... :dry:
100_4666.jpg100_4664.jpg100_4665.jpg
 
kurcze, duszko, wyglada fajnie. ale doradzilabys mi jako druga posciel? czy raczej bys odradzila jednak?

a ja frotki nie lubie ;-) ale kupilam jedno przescieradlo do wozka, w koncu ja go nie bede dotykac. ;-)

a i ochraniacz tez mam niesciagany!
 
kurcze, duszko, wyglada fajnie. ale doradzilabys mi jako druga posciel? czy raczej bys odradzila jednak?

a ja frotki nie lubie ;-) ale kupilam jedno przescieradlo do wozka, w koncu ja go nie bede dotykac. ;-)

a i ochraniacz tez mam niesciagany!

hmmmm... ciężko stwierdzić, jak na tą cenę to chyba najgorsza nie jest aleee... może jednak poszukaj czegoś troszke lepszego.
 
reklama

nasz nowy nabytek - pierwszy mebel w pokoju naszego Skarbka - łóżeczko i pościel... (na pidżamkową mamuśkęnie zwracać uwagi...) :D
 
Do góry