reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje naszym maluchom

Dobra zasypuje was fotkami, przepraszam ze tak duzo ale same chcialyscie

Pokoik Majeczki
S8002224.jpg S8002225.jpg S8002222.jpg
S8002220.jpg

I jej fatalaszki
S8002208.jpg S8002212.jpg S8002209.jpg S8002207.jpg S8002211.jpg

I strój do szpitala
S8002201.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
jola pokoik super kącik dla malutkiej cudowny, a ubranka po prostu śliczne te sukieneczki są słodkie!!!!!
 
JOLAAAAAA!!!!!!!! JA CHCE TAKA PIZAME I TAKIE STANIKI!!!!!!!!! NOZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ...

piekne :-) a ciuszki malutkiej i pokoik slodkie, ze hoho! parciate wy ;-) (w sensie, ze parki macie :-D)

ja dzis znalazlam sliczny stanik w hm, kupie na bank, ale moze juz po porodzie, jak wykminie, jaki rozmiar. a co. zeby na pewno mi pasil.
 
Dzieki dziewczynki:-)
aenye no nie przesadzaj, zwykla najzwyklejsza pizama i to jeszcze skladana (w sensie ze nie od kompletu) a staniki w mothercare w promocji byly 2 za 18euro;-)
 
reklama
Do góry