reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje naszym maluchom

reklama
fajny projekt! ale dla mnie troszke za duzo sie dzieje na scianie przy tym lozeczku.. ja chyba wybralabym albo plakat, albo literki.
a skoro nie literki, to moze taki akcent na scianie z szablonu? jakies kwiatuszki, cos, co zza lozeczka by wylazilo :-) drobne i rozrzucone..
 
fajny projekt! ale dla mnie troszke za duzo sie dzieje na scianie przy tym lozeczku.. ja chyba wybralabym albo plakat, albo literki.
a skoro nie literki, to moze taki akcent na scianie z szablonu? jakies kwiatuszki, cos, co zza lozeczka by wylazilo :-) drobne i rozrzucone..

no wlasnei zastanawiam sie czy po prostu nie walnąć jakiegoś dużego zdjęcia ślubnego na przykład mojego i M. rozmawiałam z nim i powiedział ze mimo wszystko to nasza sypialnia i chcialby nasze zdjecie:) wiec cos bialo czarnego fajnego:)
i komoda tu pod tym zdjeciem, a lozeczko tam gdzie teraz komoda i nad lozeczkiem nie literki tylko jakies 3 kwiatuszki czy miski czy jakiś delikatny akcent dziecięcy.... albo ten baldachim z Ikea i wtedy nic na ściane...
myślę że komoda pod zdjęciem fajnie by wyglądała...
tylko ten baldachim z ikea to sie do sufitu mocuje i nei mozna potem juz za bardzo przestawiac.... a moze sie zdarzyc ze np lozeczko bede chciala miec blizej, czy w przyszlosci gdize indziej... ehhhh

sama juz nei wiem, next week wyplata i trzeba sie na cos zdecydowac, na razie mam zamowiony flakonik zielony i jakąś kompozycję w stylu co asiunia pokazala:D
dywanu teraz nie kupie bo sie z domu nie ruszam:(
ale jak bedzie posciel to na zywo pokombinuje i moze zobacze 'naocznie' co lepiej wyglada..

a co sadzisz o moim pomysle ze zdjeciem slubnym? jakis czadowy fotomontaż zrobić coś w stylu plakat New York i my:D:D
nie chcę przesłodzić tej sypialni...
 
ja mysle, ze zwykle zdjecie slubne w wersji czarno - bialej juz wystarczy :-)

nie moze byc za duzo tych wszystkich ozdobnikow, bo z tego, co piszesz, to nie jest jakas ogromna sypialnia i latwo bedzie to zagracic. komoda, na niej flakonik i nad nia zdjecie - super, a nad lozeczkiem dziecy maly akcencik i juz :-) w koncu to ma byc wasza sypialnia, a nie dzieciecy pokoj! wiec za pol roku wyniesiesz lozeczko i zeby ci zadne dzieciece bajery nie zostaly w pokoju bez sensu :-)
 
ja mysle, ze zwykle zdjecie slubne w wersji czarno - bialej juz wystarczy :-)

nie moze byc za duzo tych wszystkich ozdobnikow, bo z tego, co piszesz, to nie jest jakas ogromna sypialnia i latwo bedzie to zagracic. komoda, na niej flakonik i nad nia zdjecie - super, a nad lozeczkiem dziecy maly akcencik i juz :-) w koncu to ma byc wasza sypialnia, a nie dzieciecy pokoj! wiec za pol roku wyniesiesz lozeczko i zeby ci zadne dzieciece bajery nie zostaly w pokoju bez sensu :-)

no wlasnie to w przyszlosci bedize pokój Niśki a my sie wyniesiemy...ehh ale to juz inny temat...
na razie jest jak jest, co bedzie pozniej, sie zobaczy;)
jeszcze 6 tygodni!!
 
ja uwazam ze czarno bialy obraz nie bedzie dobrze komponowal sie z tak zywymi kolorami (zakladajac ze stawiasz na to co mowilas) predzej sklonilabym sie ku sepi a najlepiej to kolorowy ale zamazany z zaostrzonymi waszymi twarzami.
Jezeli pokoj jest rzeczywiscie tak maly a kolory scian tak ciemne to warto dodatkami go rozjasniac (biel, zielen) a nie jeszcze dolowac :-) ale to takie moje zdanie.

aenye co do tego czy za duzo sie nie dzieje na scianach to mysle ze tylko i wylacznie kwestia gustu. Ja nie znosze pustych scian. Lubie wypelnienie ktore daje pozornie przytulne miejsce. :-D
 
Przyszla pościel :-). Ubrałam ją jeszcze przed praniem bo nie mogłam sie doczekać żeby zobaczyć jak to będzie wyglądało. Więc można powiedzieć, kącik Groszkowy gotowy. zastanawiam sie jeszcze nad literkami nad łóżeczkiem ale tak do końca nie wiem jak sie skonczy historia imienia, więc chyba lepiej narazie nie zamawiam ;-). ok, no to wklejam fotkę kącika Groszkowego i księcia żabula, którego strasznie lubię jakoś :-).

książe żabul.jpgkącik Groszka.jpg
 
reklama
Do góry