reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje naszym maluchom

boszeeee, nie oglądajcie tego cholerstwa!!!! ja sobie mówie tak, mój Groszek sobie sam wyskoczy w kilka chwil, nie natną, nie pęknę, nie będzie szwów, będzie bosko :-). I od razu wyjdziemy ze szpitala :tak:. I prosze mnie tu z mojego błędu nie wyprowadzać!!!!

a na zgagę nie znam cudownych środków, bo nie znam też tego uczucia jak do tej pory.

Ja też mam taki plan i nikt i nic tego nie zmieni, tak będzie i już ;-)
 
reklama
Piękne te Wasze pokoiki :-D
Nasz Maluch nie będzie mial na razie osobnego pokoju tylko kącik przy naszym łóżku, obleczenie jest zadaniem Taty Malucha gdy ten się już na świecie objawi - pościel już wyprana, przygotowana :-)
Kwiatek na pewno jeszcze zniknie co najmniej na drugą stronę pieca, tak na wszelki wypadek ;-) a nad łóżeczkiem być może pojawi się obrazek - ale to się jeszcze obaczy, czy coś spasuje bo nad naszym łóżkiem i szafką Malucha wiszą obrazy.
 
U nas tez mały bedzie w naszym pokoju, ale na razie nie przestawiamy kołyski, stoi w kącie, zeby póki co nie przeszkadzała, Tata naszykuje wszystko jak bedziemy w szpitalu :)
 
pokoiki super,widze,ze bylyscie aktywne:-) u nas jak do tej pory sciana pomalowana na kolor gorzkiej czekolady,kolyska i komoda do przewijania wstawiona i nic wiecej...zastoj...ale trzeba bedzie zabrac sie w najblizszych dniach do roboty!!!!:tak:
 
Aleksandra_73 Ty masz juz swojego Skarbka na świecie i wszystko tłumaczy ten mały zastój, ale jak tylko wrócicie do domku to sama zobaczysz wskoczycie w wir pracy, rachu ciachu i po strachu,

Bachucha śliczne łóżeczko, czekam na dalsze zdjęcia z efektem końcowym
 
aleksandra Ty masz już swojego skarbka więc pewnie temu Ci się nie spieszy, a my zaspokajamy tęsknotę układając już to wszystko, choćby w głowie:)

a poza tym jak pomalowane to najważneijsze bo z tym najwięcej roboty i największy syf. meble poukładać to żaden problem;) a kupić jeszcze mniejszy ahhaha
 
reklama
ło no jeśli chodzi o meble, to jak się ma ograniczone finanse to i wybór jest ograniczony hahahah

a jeśli chodzi o kolory ścian... kurde ja jakoś szybko się zdecydowałam.
pierwsze miała być oliwka w sypialni, potem blady róż, potem róż pudrowy, a potem fuksja, aż w końcu nektar śliwkowy:D:D

no co, drogą dedukcji do tego doszłam hahaha. a pomysł na oliwkę pojawił się 2 lata temu, pomalowaliśmy miesiąc temu...ehhh 2 lata nad tym myślałam??
 
Do góry