reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje naszym maluchom

No to z pościelą szybko Ci poszło, jakbyś tak myslała, jak nad ścianami to dwie ciąże byłoby mało :-D
 
reklama
No to z pościelą szybko Ci poszło, jakbyś tak myslała, jak nad ścianami to dwie ciąże byłoby mało :-D

baby hahah tak szczerze mówiąc to meble do sypialni robiliśmy przed urodzeniem Nikosia, koloru nie zdążyliśmy i tak zeszły dwa lata hahaha więc trochę w tym prawdy że z kolorem ścian dwie ciąże zeszły
dobrze faktycznie że tą pościel mam już za sobą:)

chyba ze...
....paczka zaginie!!!

i od nowa będę musiała wybierać ;-D to by nawet ciekawe było... :)
 
Ślicznie wyglądają pokoiki waszych maluszków! My na razie wstawimy łóżeczko w naszej sypialni. I tak raczej zostanie przez dłuższy czas. Potem przeniesiemy małą do pokoju dziecięcego.
 
No to ja wam pokaze nasza sypialnie :-)

Oto kącik naszego skarba :-)
tam gdzie przewijak i wanienka z czasem stanie łóżeczko :-)



oczywiscie mam zamiar troche przerobic bo taki nudny sie wydaje. Mysle zielonego dodac, przerobic obraz (mam taki fajny patent) i ozdobnych poduszek dodac. :-) ale to z czasem powolutku :-)
 
dzieki :-)

asiunia ślicznie:) fajowo łączysz te wszystkie kolorki i perdółki ;)
taaa zwlaszcza to żelazko na parapecie :-D a polka nad lozkiem ma nam sluzyc do butelek i jako stoliczek nocny :-D bo stoliczki sie teraz nie mieszcza jak lozko przesunelismy pod okno...

edit. ktoras kiedys prosila o foto torby do szpitala. tam pod przewijakiem widac - moja to ta zielona a lezy na czarnej ktora jest dla malego :-D
 
taak to ten z ikei. On bedzie docelowo stal zlozony w lazience, ale narazie zeby lazienki nie zagracac rozlozylam go sobie w sypialni :-D
a na nim lezy mata na przewijak ktory bedzie na lozeczku. Chociaz szczerze na tym przewijaku tez bedzie bo pomimo ze sliski ten material jakos watpie zeby nie wchlanial siuskow wiec bezpieczniej bedzie z tym ceratkowym :-) mysle ze jak lozeczko bedzie to zupelnie inny pokoj bedzie :-D ale narazie kozystam z przestrzeni pluki moge :-)
 
reklama
My na razie trzymamy kołyskę w kącie koło tv bo by nam przeszkadzała a tak to mamy więcej przestrzeni :) i taką małą graciarnie tam w kącie mamy bo i fotelik tam jest i podkłady i jeszcze jakieś inne du..perele dla małego :)
 
Do góry