reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje naszym maluchom

nie mogłam się dłużej opanować i na próbę z koleżanką zrobiłyśmy 2 opcje, jeszcze nie wiem na którą się zdecydować ostatecznie;-) DSC00083.jpgDSC00080.jpg
 
reklama
nie mogłam się dłużej opanować i na próbę z koleżanką zrobiłyśmy 2 opcje, jeszcze nie wiem na którą się zdecydować ostatecznie;-)
cudnie!!!!! mnie osobiście bardziej podoba się 1wersja (baldachim pd tyłu łozeczka) sama właśnie mam zamiar w naszym zamontować go w ten sposób a nie tylko nad samą główką :O
 
Eywa jezeli nie planujesz przewijaka na lozeczko to wersja nr 1 jest super :-D
przewijak mam na komodę zakładany:) mi też się bardziej podoba, w ogóle dziś szalałyśmy z koleżanką z meblami i o 180 stopni zmieniła się koncepcja pokoiku małej:-)dobrze,że jest malutki,to aż tylu możliwości nie ma:-D ale mąż sobie w życiu z baldachimem nie poradzi i resztą sam:-D
 
Raaany ale Wam zazdroszczę tych pięknych pokoików! Ja niestety to się wiele nie nacudowałam:( z powodów finansowych nie mogliśmy wynająć mieszkania i póki co mężu wprowadził się do mnie, do małego pokoiku (jakieś 10m2), musieliśmy wszystko totalnie przemeblować tak, żeby udało się wepchnąć kołyskę między biurko a kanapę... przewijaka żadnego nie mam, będę zmuszona przewijać na łóżku, bo zwyczajnie nie ma gdzie go postawić, komoda którą mam jest za wąska, a nie mam łóżeczka tylko właśnie taką o kołyskę http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/15/24/83/00/1524830090... ciuszki małej zmieściłam w jednej szafie, higieniczne wszystkie stoją na komodzie a do przewijania mam taki podkład rozkładany, to będę na łóżku rozkładać, na to pieluchę i musi starczyć... na szczęście jest wizja przeprowadzki gdzieś tak w lipcu... to wtedy będę kombinować :)
 
reklama
asiunia, fajosko!!

eywa, wersja nr 1! super :-)

aknovi
, no i co :-) malej bedzie najwygodniej z Wami w lozku i tak :-D a kolyska fajna, sama chcialam. ale troche bezsensowny wydatek.. choc moze, mozeeeee sie skusze na to na lato ;-) ale to jakies uzywane, bo na dwa miesiace to az zal.
 
Do góry