reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje naszym maluchom

reklama
no ja sobie wczoraj późnym wieczorem jak nie mogłam spać filmiki z porodów oglądałam, to sobie wyobraź mnie durną z oczami jak 5 złotówki a o zaśnięciu to już w ogóle nie miałam co marzyć.
Ale spoko, damy radę, każda przecież daje, to dlaczego najwspanialsze na świecie kwietniówki miały by nie dać?! ;-)
 
no jasne.
Mnie z M czeka w środę na SR właśnie oglądanie filmu z porodu i chyba tam zejdę lub urodzę, bo jestem 1 do odstrzału z grupy, a M bardziej niż jest się zestresuje;-)

p.s. zjadłam i znowu mam zgagę, migdały mi już nie pomagają
 
boszeeee, nie oglądajcie tego cholerstwa!!!! ja sobie mówie tak, mój Groszek sobie sam wyskoczy w kilka chwil, nie natną, nie pęknę, nie będzie szwów, będzie bosko :-). I od razu wyjdziemy ze szpitala :tak:. I prosze mnie tu z mojego błędu nie wyprowadzać!!!!

a na zgagę nie znam cudownych środków, bo nie znam też tego uczucia jak do tej pory.
 
reklama
jenyyy ja też chcę sobie coś kupić!!!
no nie mogę no, no chyba nie, a może jednak...

hmm poszukam czegoś:-D jak mnie powali to co zrobię jak się samo kup teraz naciśnie?:)

a muszę kupić zegar i 3 ramki na zdjęcia!! do tego dywan se asiunia wymyśliła w mojej sypialni!!! nie no ja zbankrutuję!!
 
Do góry