reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje naszym maluchom

Inspiracja był właśnie ten pokoik :
Galerie w Deccoria.pl - projektowanie wnętrz, dekoracja i aranżacja wnętrza
wcześniej Wam go pokazywałam, małe modyfikacje kolorystyczne zaszły ale w przewadze jest biel, jeszcze tylko dywanik fioletowo wrzosowy i gotowe



P. S. A do chrztu planujemy szydełkową sukienusie i pelerynkę - oczywiście wykonanie moja mama ( ma kobita zdolności, których niestety ja nie odziedziczyłam :-) ) może i cos dla młodej mamy wydzierga;-) cobyśmy z Wika ładnie w kościele wyglądały
 
Ostatnia edycja:
reklama
herbatita babcia jakich mało:)

i masz 4 w zapasie?? hehe moje uznanie;-) chyle czoła :-D

kurcze ja to zazdroszczę takiego talentu...takie oryginalne rzeczy można samemu zrobić i zawsze to tańsze i lepsze niż kupne... ehhh no niestety my z mamą to ani talentu do gotowania ani do dziergania...

hhola hola, ja mam talent do rodzenia dzieci:-D
 
No to ja chylę czoła przed Tobą Morgaine, ja jestem w 1 ciąży i nie daje już rady, chce szybkiego szczęśliwego końca ;-)
co do pościeli to zapas mam już kupny, typowo dziecięcy i wiadomo allegro poszło w ruch.
 
No to ja chylę czoła przed Tobą Morgaine, ja jestem w 1 ciąży i nie daje już rady, chce szybkiego szczęśliwego końca ;-)
.

dasz radę dasz, jeszcze nie raz ;-)

słyszałyście to:
kobieta tuż po pierwszym porodzie:
-nie ma bata, już nie rodzę!
-4 mce później: takie te dzieci kochane, następnym razem TYLKO CESARKA
-6 mcy później: kolejny poród? tylko z ZZO
-rok póżniej: jeden raz dałam radę, to i drugi dam! :-D :-D
 
reklama
mnie podobno ciąże służą:) albo to ściema jakaś jahahaha. że co jedno dziecko to ładniejsza jestem i w ogóle:) także jeszcze kilkoro dzieci i na miss polonia będę startować hahahahahahah

a co to takie ograniczenie do miss polonia?! zdaje sie, że Ty światowa jesteś, to może byś sie tak na miss world rzuciła?! he?:-D
 
Do góry