reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

o i na tym właśnie micie moja kuzynka zaszła w ciążę i ma już 5 letnią córkę 😅 Może utrudniać, ale nie uniemożliwia. Jeśli owulki są to ciąża jest możliwa :)
Też słyszałam o takich przypadkach i zawsze zastanawiałam się jak to kurcze możliwe 😂
w każdym razie proces zapłodnienia to kosmos, a organizm kazdej z nas jest inny 😀
 
reklama
Możliwe że 9 dni po zastrzyku testy białe?
Robiłam dziś pierwszy raz po zastrzyku a tu biel. Miałam sprawdzać jak blędną ale sensu nie ma 🙉🙈
 
Możliwe że 9 dni po zastrzyku testy białe?
Robiłam dziś pierwszy raz po zastrzyku a tu biel. Miałam sprawdzać jak blędną ale sensu nie ma 🙉🙈
ja dziś 12 dni po zastrzyku i mogę powiedzieć, ze jest biały. Chociaż jakiś tam cień cienia cieniow zobaczyłam, pewnie bez zastrzyku bym miała wątpliwość czy coś tam jest. Nie jest to odpowiedz na Twoje pytanie, wiem, ale to mój pierwszy zastrzykowy cykl, wiec dziele się tym, co mam 😃
 
Dziewczyny, czy miałyście kiedyś tak, że po stymulacji skoczyło Wam libido? Od piątku jestem na Lametcie i mam wrażenie, że od wczoraj jedyne o czym myślę to seks, a to dopiero 6 dc 😅
 
Pojawią się wcześniej, jestem pewna 😀

a jak jest u Was z bucikami? Bo w mojej rodzinie/ rodzinne strony / buciki kupuje się jak się chce komuś powiedzieć o ciąży, np dziadkom?
Jak już nawiązałaś do bucików - widziałaś jakieś „ładne”? Takie właśnie bardziej do poinformowania niż czegokolwiek innego? Bo też kiedyś chciałabym w ten sposób dać znać dziadkom i przeglądam sobie co jest dostępne i nic do mnie nie przemawia. Chyba zbyt wybredna jestem 😱🫣
 
reklama
Możliwe że 9 dni po zastrzyku testy białe?
Robiłam dziś pierwszy raz po zastrzyku a tu biel. Miałam sprawdzać jak blędną ale sensu nie ma 🙉🙈
Tak, możliwe, szybciej się zmetabolizowal. Co też nie oznacza, że nie zaskoczyło.
U mnie też tak jest, czasem nawet po tygodniu już biały.
 
Do góry