reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Cześć.
Chciałbym do Was dołączyć☺️.
Martyna lat 33
Na stanie córka lat 8 i syna 2 lata i dwa poronienia w 12tc rok 2020 i 14tc rok 2021.
Nadal karmię syna więc cykle wyglądają różnie, ale owulacje występują( potwierdzone na wizycie u gina)

Zamarzyło mi się trzecie dziecko więc wzięliśmy się z mężem do roboty.
Miałam dołączyć do Was w czerwcu ale jakoś mi nie wyszło.

Także chciałbym dołączyć w lipcu.

Poproszę wpisanego na test 21 lipca. Mam nadzieję że uda mi się go zdać 😁
Hej

Witamy!

A to nie jest tak, że karmienie =antykoncepcja?
W sensie, że podczas karmienia piersią wydzielana jest prolaktyna/ wyzszy poziom/, która skutecznie uniemożliwia zajście w ciążę❓❓
 
Hej

Witamy!

A to nie jest tak, że karmienie =antykoncepcja?
W sensie, że podczas karmienia piersią wydzielana jest prolaktyna, która skutecznie uniemożliwia zajście w ciążę❓❓
o i na tym właśnie micie moja kuzynka zaszła w ciążę i ma już 5 letnią córkę 😅 Może utrudniać, ale nie uniemożliwia. Jeśli owulki są to ciąża jest możliwa :)
 
oj proszę się wstrzymać z tą pewnością, ok? :D
U mnie nie ma takich zwyczajów, ale zdarza się, że ludzie tak informują.
Ty w piątek testujesz ja wracam z urlopu i jadę zrobić tez cześć badań.
Czytałam, że IMK robi się w drugiej połowie cyklu, ale Malina nic nie powiedział..
W sumie moze napisze do nich @
 
Hej

Witamy!

A to nie jest tak, że karmienie =antykoncepcja?
W sensie, że podczas karmienia piersią wydzielana jest prolaktyna/ wyzszy poziom/, która skutecznie uniemożliwia zajście w ciążę❓❓
w teorii tak to powinno działać, ale jest przecież cała masa ciąż z okresu karmienia. U mnie na osiedlu były dwie pary dzieci, które urodziły się u tych samych rodziców, w tym samym roku, ale w odstępie 9 miesięcy+. Nie wiem, jak było z karmieniem u matek przy pierwszym, ale zakładam, ze to raczej ewenement potwierdzający mityczność tej tezy. A moja siostra np karmi dalej piersią i miesiączkuje.
 
reklama
Ty w piątek testujesz ja wracam z urlopu i jadę zrobić tez cześć badań.
Czytałam, że IMK robi się w drugiej połowie cyklu, ale Malina nic nie powiedział..
W sumie moze napisze do nich @
ja testuję dlatego, ze mi się test przeterminuje :D przez 4 lata się nie udało, to sorry, ale cudów nie ma :D
 
Do góry