reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

Hej

Witamy!

A to nie jest tak, że karmienie =antykoncepcja?
W sensie, że podczas karmienia piersią wydzielana jest prolaktyna/ wyzszy poziom/, która skutecznie uniemożliwia zajście w ciążę❓❓
Może być trudnej o ciążę, ale neo jest niemożliwa.
Moja ciocia karmiąc córkę była w ciąży i nie była tego świadoma!

Pamiętacie taki program bodajże na Discovery ciąża z zaskoczenia? Zawszę mnie to śmieszyło, że jak można być w ciąży i nie ogarnąć.
I okazje się że można i to matka dwójki już dzieci przegapiła ciążę.

Ta wspomniana ciotka pojechała do mamy na święta wielkanocne i zaczęła rodzić, z tym że mały był na dodatek wcześniakiem, szacowano że urodził się około 32 TC, jest po dziecięcym porażeniu mózgowym. Dziś ma już 15 lat i jest wysokofunkcyjnym nastolatkiem. Wiecie jaki był szok, że Aneta urodziła, do tej pory wszyscy w rodzinie to wspominają.
 
reklama
Jak już nawiązałaś do bucików - widziałaś jakieś „ładne”? Takie właśnie bardziej do poinformowania niż czegokolwiek innego? Bo też kiedyś chciałabym w ten sposób dać znać dziadkom i przeglądam sobie co jest dostępne i nic do mnie nie przemawia. Chyba zbyt wybredna jestem 😱🫣
Może szukaj bardziej na stronach handmade..
Jak trafie to podeślę, natomiast nie szukam jakoś specjalnie.
 
Mnie tak zatoki i ból gardla zaatakowały że umieram z łóżku na trzech poduszkach bo głowy nisko dać nie mogę 😑😑😑
Ogólnie czuję się słabo i do d... Jak można złapać chorobsko jak na dworze 30 stopni 😒😒
Klima i wiatraczki robią swoje w takie upały niestety ☹️
ALE czytałam tu o teorii, że choróbsko sprzyja implantacji 😅
 
@Leanne poproszę na 10.07 na testowanie, chociaż ten cykl mam tak dziwny, że jestem niemalże pewna, że nic z tego nie będzie 🙃 ale zapisuję się żeby móc się udzielać
 
Ostatnia edycja:
A u nas takie widoczki 🏝️🌅
 

Załączniki

  • IMG_2512.jpeg
    IMG_2512.jpeg
    164,8 KB · Wyświetleń: 83
  • IMG_2378.jpeg
    IMG_2378.jpeg
    148,3 KB · Wyświetleń: 82
  • IMG_2410.jpeg
    IMG_2410.jpeg
    82,8 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Do góry