reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

Moi rodzice już mają wnuczkę i wnuka/wnuczkę w drodze od mojego brata. Ale wciąż się łudzę, że córka w ciąży to będzie coś 🫣😉
Moja mama ma trójkę wnuków od moich braci, ale dopiero wizja mojej ciąży i wnuka ja tak na prawdę cieszy, bo tak jak mówisz córka to zupełnie inaczej ☺️

@Leanne przy okazji poproszę na ławeczkę 😀
 
reklama
Hej dziewczyny, chciałam tylko dać znać, ze byłam dziś na pierwszej wizycie u dietetyka klinicznego, który zajmuje się płodnością i zderzyłam z nim te dwie teorie, ze ubichinol i witamina C utrudnia implantację. Powiedział mi, ze dosyć mocno badał temat z tym związany i sprawdzał to również z immunologami i podobno z ubichinolem to jest tak, że on nie tyle podwyższa komórki NK, co podnosi je do poziomu normy, ale wyłącznie gdy są obniżone, dlatego wg niego ta teoria to mit oraz powiedział, ze wielu immunologow przepisuje ubichinol pacjentkom na całą długość cyklu. A x witaminą C to podobno prawda w sytuacji, gdy jemy jej jakies astronomiczne ilości rzędu 5 gram dziennie, a nie tak, że 1 tabletka c1000 :)

Jak następnym razem będę z nim gadać mogę poprosić o jakies podparcie naukowe, natomiast ja mu ufam, wiec chciałam Wam dać znać 😄
 
Dziś z rana wysokie libido 🙈 olej z wiesiołka, pierwszy cykl trochę więcej śluzu więc mam nadzieję że wakacje sprzyjają kreska 🤞
Jak staraliśmy się o drugie dziecko to akurat w cyklu, w którym zaszłam w ciążę zaczęłam brać olej z wiesiołka także niech i u Ciebie wiesiołek przyniesie upragniona ciążę ☺️

To na pewno był zbieg okoliczności, ale co tam niech moc wiesiołka będzie z nami 😁
 
Jak staraliśmy się o drugie dziecko to akurat w cyklu, w którym zaszłam w ciążę zaczęłam brać olej z wiesiołka także niech i u Ciebie wiesiołek przyniesie upragniona ciążę ☺️

To na pewno był zbieg okoliczności, ale co tam niech moc wiesiołka będzie z nami 😁
a ten olej z wiesiołka to w kapsułkach, czy w płynie? 🤔
 
reklama
Do góry