reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

To super.
Ja czekam na wyniki i kolejna konsultacje mam we wrześniu, a do tej pory sama nie wiem co mam robic.
W sumie to ja chyba powinnam schudnac i wziąć się za siebie.
Ojj ja też mam ten problem.
Niby wiem że przytyłam ale jakoś nawet to na mnie nie działa.
Ze spodni czy z bluzek się wylewa a ja dalej wcinam te fast foody najczęściej .
Koszmar..
Potrzebuję pomocy
 
reklama
Weeez Chudzielcu! Będziesz z nami w tej grupie jako motywator 😁
A gdzie ja będę miała motywatora? 🤪
Ja na serio powinnam przytyć, ale musiałabym się zmuszać do jedzenia chyba 😓 Albo zacząć robić każdy posiłek jakiś turbo odżywczy. Kiedyś dieta pudełkowa mi bardzo pomogła, jak mocno straciłam na wadze podczas choroby, ale to jednak droga impreza 🙄
 
A gdzie ja będę miała motywatora? 🤪
Ja na serio powinnam przytyć, ale musiałabym się zmuszać do jedzenia chyba 😓 Albo zacząć robić każdy posiłek jakiś turbo odżywczy. Kiedyś dieta pudełkowa mi bardzo pomogła, jak mocno straciłam na wadze podczas choroby, ale to jednak droga impreza 🙄
No jak to gdzie? Z nami 😁 zdradzimy Ci sekrety co jeść, jak często i dlaczego wieczorem smakuje bardziej 🤣😁
A tak btw. ile masz wzrostu i wagi?
 
Myślicie że takie tabletki mają sens ? Bo to jedyne jakie znalazłam ostatnio że jest dha
 

Załączniki

  • c1a32857-86e0-466c-b87e-cc14d8ca7f52.jpeg
    c1a32857-86e0-466c-b87e-cc14d8ca7f52.jpeg
    37,9 KB · Wyświetleń: 43
Jestem po wizycie.
Szczerze nic nowego się nie dowiedziałam.
Doktor kazał zrobić test MLR ponoć bardzo ważny żeby sprawdzić czy nie ma przeciwciał blokujących. Co do badań z Katowic powiedział że sporo kasy zaoszczędziliśmy także fajnie. Zaadnotował wyniki.
Powiedział że jak zrobimy ten test to z wynikiem mamy przyjść.
Bo jeśli wyjdzie coś tam to muszą być leki.I tak samo jakbyśmy podchodzili do transferu to muszą być leki jeśli te przeciwciała są.

Co wy o tym myślicie?
Jest sens robić to badanie?
I czy któraś się orientuję jaki to koszt?
 
reklama
A gdzie ja będę miała motywatora? 🤪
Ja na serio powinnam przytyć, ale musiałabym się zmuszać do jedzenia chyba 😓 Albo zacząć robić każdy posiłek jakiś turbo odżywczy. Kiedyś dieta pudełkowa mi bardzo pomogła, jak mocno straciłam na wadze podczas choroby, ale to jednak droga impreza 🙄
a np orzechy i dodawanie sporo tłuszczów do potraw?
 
Do góry