reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

A czy któraś z Was nie ma w domu ani jednego testu ciążowego?
Teraz podczas starań nie kupuje testów na zapas. Grzecznie czekam i kupuje dwa testy dzień przed spodziewają miesiączka.
ja niestety jestem z tych niecierpliwych i zawsze mam zapas i zaczynam robić już jakieś 6-7 dpo , chociaż bazowalam do tej pory tylko na testach więc też nie mam pewności czy ona była . Rozczarowanie jest za każdym razem ale dopóki nie przyjdzie miesiączka to mam zawsze nadzieję jeszcze
 
reklama
No zwłaszcza, ze kupując po kilka testów przez wiele miesięcy to się naprawdę ładna sumka zbiera. Więc lepiej kupić na amazonie jakieś chjujopaski 1,60 za sztukę :D
racja ja wczoraj kupiłam w Rossmanie i się przeraziła kwota końcowa , więc chyba jednak też muszę zamówić zapas na Amazonie
 
A czy któraś z Was nie ma w domu ani jednego testu ciążowego?
Teraz podczas starań nie kupuje testów na zapas. Grzecznie czekam i kupuje dwa testy dzień przed spodziewają miesiączka.
Ja! Kupuję dopiero jak mi się spóźnia miesiączka. Na początku testowałam przed terminem @, ale wiecznie negatywne testy mnie dołowały, wolę sobie tego oszczędzać ;)
 
reklama
Do góry