reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

Hooba jak tam po glukozie? na pewno dobre wyniki będą :) trzymam kciuki!
Antila, u mnie cały czas mały ułożony pośladkowo, ale wierzę, że jeszcze się odwróci :) w końcu mają jeszcze czas te nasze bąbelki:)
 
reklama
suzi dzięki :) po glukozie o dziwo ok. Poszło bez większego bólu, tylko się kimnęłam lekko w laboratorium ;) wyniki będą jutro, ale jestem dobrej myśli :)
a co do ułożenia to ja nie mam pojęcia jaka jest teraz pozycja mojego dziecia, ale to chyba się może nawet z dnia na dzień zmienić przed porodem :).
 
A ja w końcu zrozumiałam dlaczego moja gin mnie nie wysłała do diabetologa :-D dobrze zrobiłam się przyznając się, że poprzedniego dnia jadłam tony pańskich skórek, orzechów w miodzie i ciast :-D
cyt: "Pamiętaj, test obciążenia 75 g glukozy jest prawidłowo przeprowadzony gdy: byłaś na czczo, poprzedniego dnia nie jadłaś dużej ilości słodyczy i ostatni posiłek przed testem zjadłaś około 12 godzin" moje wyniki to 104 na czczo i 143 po 2h. Uffffff...

Link do artykułu :-)
Cukrzyca ciążowa: kontroluj cukier w ciąży na bieżąco, od tego może zależeć zdrowie twoje i dziecka - ciąża, cukrzyca, cukrzyca ciążowa, dieta cukrzycowa, neonatolog - Ciąża i macierzyństwo - poradnikzdrowie.pl
 
witam

Ja też już po wizycie. Wszystkie wyniki książkowo- jak to powiedzieli. Serduszko bije przepieknie- a dzidziulka tak kopneła w aparaturę jak tylko została przyłozona ze aż mi gin podskoczyła. 13 kg do przodu od ostatniej wizyty przybyło mi 32,5kg było to 3 tyg. temu. :-) Cieszę się bardzo ze wszystko u mnie i u was ok. Teraz czekam do następnej wizytki 12 grudzień.
:-)

P.S. No i ten rentgen mam też za sobą. Mam nadzieję że nie naświetlili mojej dzidziulki za mocno
 
Ja w środę mam wizytę u ginka.Mam nadzieję że wyniki będą dobre.I ciekawe co mi powie na te moje upławy...ech...No i chyba znów zmienię lekarza...to byłby już czwarty w tej ciąży.
 
Ja dzisiaj mialam wizyte u gin.Znowu tylko serduszka posluchalam, jak sie zapytalam czy planuje jakies USG to odpowiedziala ze nie widzi takiej potrzeby skoro prenatalne byly robione.Wiec moja dzidzie widzialam w 22 tyg i od tej pory nie wiem ile wazy mierzy itp.:-(Wyniki krwi - powiedziala ze jak na kobiete w ciazy sa super, wyniki moczu nie skomentowala wiec chyba dobre.Kolejna wizyta 19 grudnia.Chyba na USG pojde gdzies prywatnie,zobaczymy.
 
dagrab wspolczuje ze nie robli Ci usg!!

ja dzis tez mialam wizyte i oczywiscie jak zawsze moglam moaj kruszynke zobaczyc :)
pani gin powiedziala ze Mlody rozwija sie ksiazkowo! No i skubany wazy juz 1,5 kilo!!!

po za tym nospa na te skurcze brzucha i wszystko jest ok!

kolejna wizyta z a 3 tyg!!!!!
 
reklama
Witam,jestem już po wizycie,niestety mimo dobrych wyników zakończyła się ona płaczem,okazało się,że szyjka jest bardzo krótka a jakby tego było mało jest rozwarcie.Muszę bezwzględnie leżeć plackiem i brać tabletki Fenoterol,Izoptin i No-spę a w razie gdyby coś się działo od razu jechać do Instytutu Matki i Dziecka.
 
Do góry