reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

Cześć

Widze że nowe słodziaki się szykują :p
U mnie zdiagnozowano cukrzycę ciążową już od 11 tyg ciąży także jestem na bieżąco jeśli macie jakieś pytania śmiało piszczcie pomogę ;)
Zapraszam też na wątek cukrzyca ciązowa jest tam dużo mamuś które mi pomagały się z tym dziadostwem oswoić;/
trzymam za nas wszystkie kciukasy jeszcze chwilkę i będziemy trzymały zdrowe bobaski :)
 
reklama
Myszka - ja startowałam od 10,5 na przełomie sierpnia i września, biorę żelazo i dopiero teraz doczołgałam się do normy, czyli 12 :-) więc się cieszę. Poza tym ostatnio mi w moczu azotyny wyszły, a teraz nic cie ma :sorry:
 
jeszcze nas czeka lekka anemia, moj maly wciagnal mi gdzies 2 mln czerwonych w ciagu jednego miesiaca, wiec spodziewam sie i teraz podobnej reakcji
 
Ja po wczorajszej wizycie :) Wyniki mam w normie. Glukoza na czczo 72, po 1 godz. 111. Hemoglobina 11,6. Ph pochwy także w normie, wydzielina także prawidlowa, szyjka długa i twarda. Żylaków brak. Ciśnienie 100/50. Waga 61,4 kg (w ciuchach). Tętno młodego 140, raz kopnął glowicę aparatu (już pod koniec badania tętna, chyba go to drażnilo ;)). Więc ogólnie u nas wszystko w porządku :tak: Potwierdzone cięcie na 100 %, o umawianiu się na termin i konkretach będziemy rozmawiać bliżej terminu :)
 
Geniusia gut wyniki:) gratulacje:)

u mnie glukoza okazała się także w normie:) a bałam się strasznie, na czczo miałam 69, po 1 godz 100 a po 2 godz 97 :)
 
reklama
Ja wczoraj byłam na usg 4d ( darmowe w ramach akcji) udało się ładnie uchwycić buźkę małej
Niestety nadal leży poprzecznie mam nadzieję, że w końcu się odwróci:baffled:
 
Do góry