reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

reklama
Salernes - trzymam kciuki!!! Moja koleżanka z październikówek miała tak w obydwu ciążach, brała te leki co Ty i po ich odstawieniu urodziła jeszcze po terminie, więc dbaj o siebie a będzie ok!!!
 
salernes uszy do góry! Na pewno doleżysz do terminu, grunt że zdiagnozowali tą szyjkę zanim było za późno. Miałaś jakieś dolegliwości, które wskazywałyby że coś złego się dzieje? Skurcze, kłucia, twardnienie brzucha? Czy działo się to wszystko bezobjawowo?
 
Witam,jestem już po wizycie,niestety mimo dobrych wyników zakończyła się ona płaczem,okazało się,że szyjka jest bardzo krótka a jakby tego było mało jest rozwarcie.Muszę bezwzględnie leżeć plackiem i brać tabletki Fenoterol,Izoptin i No-spę a w razie gdyby coś się działo od razu jechać do Instytutu Matki i Dziecka.
kochana, moja kolezanka miala taka sytuacje juz w 5 miesiacu ciazy, lez, ale plackiem, spokojnie dotrwacie do konca, trzymam klciuki, bedzie dobrze :*
 
Dziękuję wszystkim za wsparcie.Ja już od jakiegoś czasu czułam twardnienie brzucha jak troszkę więcej pochodziłam do tego takie jakby szczypanie tam w środku ale nie wiedziałam,że to aż tak groźne.Strasznie się teraz boję ale jestem dobrej myśli:-)
 
Strasznie się teraz boję ale jestem dobrej myśli:-)
nie bój się i bądx dobrej myśli, czasem się tak zdarza, gdybyśmy spodziewały się komplikacji to byśmy nie były zaskoczone na w izycie. Dobrze że miałas wizytę i wszystko wiesz, całe szczęscie ze zostały nieco ponad 2 miesiące to dasz radę poleżeć, teraz pogoda słaba :)
 
Salernes wszystko bedzie dobrze, trzymam kciuki...5 tygodni musisz wytrzymac, zeby bezpiecznie dotrwac do 36 tygodnia, potem to juz bedzie z gorki a nawet jak sie szybciej zacznie to maluskowi juz nie bedzie nic powaznego gorzić
 
reklama
Salernes odpoczywaj a na pewno będzie wszystko dobrze


Ja wróciłam od lekarza. Zmierzyła macicę i stwierdziła że za mały przyrost:-( mam leżeć i jeść nospe żeby macica się rozkurczała i dziecko miało lepszy dopływ pożywienia
Dostałam na USG i 1 grudnia się umówilam, zobaczymy co ta moja Karolcia tak powolutku rośnie
 
Do góry