reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

cyśka- z przeciwciałami znaczy że oki:) a co do USG to ja będę miała ostatnie w 32tc, tak mi Gin mówił.
 
reklama
A u mnie według programu - do którego należę USG trzeba wykonać między 27, a 32 tygodniem. Więc może warto zrobić gdzieś około 30 tyg. ciąży ;) Ja się dowiem pewnie 15.11 - na wizycie.

Jejciu jak to zleciało - pomyśleć, że jeszcze tylko jedno USG przed Nami i niedługo Nasze maluszki będą z Nami - ale to zleciało (szok)
 
Oj leci leci! :-)

A ja wczoraj ogladalam porodowke na TLC i przy ostatniej kobiecie przyszedl moj m i ze mna ogladal! Po czym stwierdzil ze on juz nie chce dziecka! Ja na to ze troszke zapozno :-D
On od poczatku bardzo mocno jest przejety ze mnie bedzie tak bardzo bolec i ze on nie bedzie mogl mi pomoc! No i tam fajnie pokazuja ze babka mowi ze ja boli to oni od razu nie wazne jaki etap porodu daja jakies znieczuenia! I ja mu mowie ze u nas nie ma tak ze mowisz i masz! A on ze jak nie beda chcieli dac to tam komus zaje.... :-D
 
Odebrałam dzisiaj wyniki badań: krew, mocz, przeciwciała, glukoza i coś tam jeszcze. Wszystko w normie, ale się cieszę :D
 
to superowo, ja jutro odbieram wyniki z tarczycy i morfologię i wizyta u endokrynologa, mam nadzieje, że też będzie wszystko ok:)
 
A ja już po badaniach... jakoś udało się przeżyć (ale łatwo nie było). U mnie nie można było wpuścić cytryny do glukozy (a do dlatego, że ona zawiera cukier i myli wyniki). Ale dało się ją wypić mimo to ;) Tylko po połowie kubka już mi się w głowie kręciło. Miałam krew pobieraną 3 razy ale przez 4 wkłucia... z żył nie chciała mi krew lecieć - pierwszy raz tak miałam. No i odebrałam wyniki posiewu moczu - wszystko jest ok ;) Za 2 tyg. wizyta u okulisty oraz lekarza - akurat w 28 tyg. będę :D
 
reklama
A ja dzwoniłam dziś do gina w sprawie moich wyników i powiedział, że jeśli cukier w krwi jest ok to najważniejsze a cukrem w moczu mam się nie przejmować ale profilaktycznie przejść na dietę bezcukrową! I jak ja mam to zrobić jak od miesiąca o niczym innym nie myślę tylko o słodyczach??? A z drugiej strony dobrze, bo może nie będę tyć w takim tempie:)
 
Do góry