reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

reklama
My po kolejnej wizycie. Przepisała nam tradycyjnie morfologię mocz, glukozę no i test glukozowy. Sama się zdziwiła że tak późno, ale taka jej decyzja. Hemoglobina mi sie poprawiła więc jestem dobrej mysli. Mam brać Biofer, ale póki co nie kupiłam - będę próbowała uzupełniać żelazo dietą, bo wreszcie będzie na to czas. Od dziś do końca na zwolnienia - mam nadzieję że nie zbzikuję.
Póki co dzidzia ułożona jest miednicowo więc jeśli do końca ciąży sie nie obróci to przypuszczalnie będzie cesarka. Na szczęście jeszcze 15 tygodni więc może córcia się ruszy, bo na cc mi nie śpieszno.
 
Super ze wszystko ok! no i mala ma sporo czasu zeby jeszcze fiknac odpowiednio :) 3mam kciuki

ja w czwartek do gin! juz sie nie moge doczekac bo wydaje mi sie ze lata temu dzidzie widzialam :)
 
Digitalis u mnie na każdym usg też mała ułożona jest miednicowo, na razie się tym nie martwię ma jeszcze dużo czasu żeby zmienić pozycję :)

Skurcze mam nadal :( dodzwoniłam się do tego drugiego lekarza to kazał zadzwonić w czwartek, powiedział, że dobrze byłoby wytrzymać jeszcze bez fenoterolu, ale jak będzie trzeba to trudno :( póki co staram się najwięcej leżeć choć różnicy nie widać. Dziś dodzwoniłam sie do swojego gin do którego normalnie chodzę, powiedziałam mu co i jak i że chcę iść na zwolnienie co nie bardzo mu się spodobało :dry: zobaczymy co jutro będzie, ale wkurzył mnie trochę. Pewnie i tak będzie to moja ostatnia wizyta u niego, wiecznie nic nie wie i łaskę ze wszystkim robi, a dodzwonić się do niego graniczy z cudem.
 
M85 ja też mam takie skurcze gin przepisała mi Nospę forte i magnez powiedziała też że jezeli to niepomoże to da do szpitala na kroplowki z magnezu aby uspokoic skurcze bo czeste na tym etapie ciąży mogą doprowadzić do rozwierania się szyjki.Aha i do tego jeszcze dużo odpoczywac także jestem zdziwiona że Twój gin robi problemy z wysłaniem Cię na L4.
 
[SUP]Dziewczyny, ja co prawda dopiero za dwa tygodnie mam robić badania, ale mam pewne pytanie:

Lekarz na skierowaniu zaznaczył, że mam zrobić
-morfologia
-mocz
-żelazo
-glukoza 50g


Jak Was tak czytam, to widzę że jeszcze robić zwykłą glukozę razem z morfologią, a potem drugi raz dopiero tą glukozę np. 50g. Zastanawiam się czy też samej wpierw glukozy nie zrobić, bo może lekarz sobie zapomniał... z drugiej strony sama nie wiem czy szukać sobie zmartwień.
[/SUP]
 
ja miałam na wstępie glukozę zwyklą, a teraz mam po obciązeniu 75 g
w międzyczasie robilam tez badania do poradni chorob metabolicznych, m.in. glukoze, była ok, wiec sie nei martwię ze załapałam cukrzycę ciążową ale kto wie. najwazniejsze ze nadcisnienie indukowane ciazą nie mam uff

Digitalis, ciekawe jak mój mały będzie wyczyniał z tym ułozeniem, a ty siedź w domku i nie marudź :)

ja wizytę mam w poniedziałek i moze stresu troszkę mam ale jestem już bardziej spokojna jak dotychczas, poniewaz mały daje znaki :)
 
reklama
ja dziś też robiłam glukozę. Ale z tego co pamiętam z poprzedniej ciąży, to miałam dwa wyniki glukozy - zwykły z pierwszego poboru krwi razem z morfologią i drugi po godzinie po obciązeniu.
 
Do góry