reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

reklama
Po wizycie, stwierdzam iz moj maz minal sie z powolaniem
cool2.gif


Pani doktor pokazuje mu gdzie, raczki gdzie nozki

S (podjarany): a tutaj to jest serduszko, tak?
Gin: tak, tak serduszko
S: hmm a miedzy nozkami cos jest czy mi sie zdaje??
cool2.gif

Ja:
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif

Gin (ze smiechem): tak, raczej bedzie chlopak
biggrin.gif
ale mowie to niezobowiazujaco, bo na tym etapie to moze byc jeszcze przerosnieta lechtaczka
biggrin.gif

S: no tak wlasnie mi sie wydawalo, ze to ptaszek
cool2.gif


laugh.gif
laugh.gif


Wszystko ok
biggrin.gif

Junior ma juz ponad 9 cm
laugh.gif
laugh.gif
czyli jest troche wielki jak na swoj wiek
laugh.gif
 
Super wieści, a mąż nieźle zorientowany :)))

Ciekawa jestem, czy mój coś wypatrzy na ekranie w piątek ;)
W poprzedniej ciąży miał pewne problemy ze zlokalizowaniem części ciała u dziecka, ale teraz będzie usg 3 czy 4d, to będzie lepiej widać ;)
 
Ja do tej pory mam czasem problem :-D a na poczatku to byla czarna magia :-) takze szacun dla niego :-D

aa i wczorajsze fotki z wizyty :) troszke lozysko przyslanialo


 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a ja sie tak zastanawiam, czy wy tez macie czasem takie bole dziwne w dole brzucha jak na miesiaczke? Nie wiem czy mam sie martwic czy to normalne, a wizyta u gina dopiero za tydzien...
 
Justyn_ka- Wiesz czasami dokładnie takie mam, takie jakby kłucie u mnie po prawej stronie na dole brzucha.A wczoraj to już naprawdę nieźle mnie kuło.I czasami jak w nocy przekręcam się z jednego boku na drugi. Ale myśle że to poprostu albo dzidzia się rozpycha i uklada w środku albo narządy wewnętrzne się jakoś dopasowują do takiego stanu rzeczy. Ja osobiście narazie się tym nie martwię.
 
Justyn_ka ja też miałam bóle w dole brzucha i strasznie się tym martwiłam, a teraz wszystko wskazuje, że tak powinno być. moja gin nie raczyła mi tego wytłumaczyć, ale koleżanka lutówka też tak ma, a inna co jest w 30 tyg. mówiła, że to jest prawidłowe i to jeszcze nie koniec :p
 
reklama
Byłam dziś u lekarza. Według usg jestem w 12t i 6dc, dziecko ma 7,81cm.
Martwię się, ponieważ dokładnie 3 tygodnie temu według usg był to 10t i 6dc, a dziecko miało 4,90cm. Chyba wolno rośnie....:eek:

Na wadze 1,5kg więcej.

Niby wszytsko ok. Duphaston mam odstawić i brać tylko witaminy.
 
Do góry