reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

reklama
Ja też dzisiaj po wizycie.Szyjka ujście zew.otwarte na 1,5 cm wew.narazie trzyma,paciorkowca na szczęscie niemam anemia się cofneła, główka nisko ale jeszcze się cofa,USG robione tydzień temu dokladnie w 37 tyg - waga dzidziusia 3.250 położenie główkowe łożysko cofneło się na ścianę tylną.Czyli wszystko git tylko czekać na poród.Chciałabym urodzić 28 st. lub 8 lut. co by te 8 nadal były szczęśliwe.
 
ja jutro na 8 do gina tylko ze moj mnie nie zbada recznie wiec chyba nie bedzie wiedzial czy mam rozwarcie bo przez usg nie da rady prawda????moze glupie pytanie ale nie mam pojecia:-)
 
natalia na usg tego nie widać, tylko "ręcznie" może ocenić.
ja też po wizycie, mam krótką szyjkę, rozwarcie na 1 cm więc mozliwe, że te ostatnie skurcze nocne to było właśnie od tego że zaczęło się skracać i otwierać....lekarz twierdzi, że może się w każdej chwili zacząć ale też mogę spokojnie dotrzymać do terminu, KTG nie wykazuje skurczy, tętno ładne, wszystko w porządku...

Młoda waży 2800 g, lekarz mówi, że wprawdzie do 38 tyg, to jest statystycznie donoszona ciąża ale tylko statystycznie i żebym lepiej dotrzymała jak najdłużej a mała jeszcze przybrała;).

Dostałam lek na tą bakterię i przy porodzie mam dostać też antybiotyk....
 
jejku ale sie tu dzieje, a teraz z dnia na dzień będzie dziać się jeszcze więcej!!:):) Dziewczyny takie delikatne kłucie u dołu to napięcie, a raczej dzieciątko które przygotowuje się zeby wyjść? od jakichś 2 dni tak jakoś kłuje, no i oczywiście brzuch twardnieje dość często..
 
Madai mnie też kłuje już jakis czas ale z usg wynika że główka dotyka spojenia łonowego ale jeszcze nie wchodzi w kanał więc spokojnie, nie mam się jeszcze co tym martwić....
 
ArliJ mam nadzieję, że Maleństwo jeszcze trochę poczeka, w sumie już praktycznie się obijam i nie za dużo robię. ALe faktycznie jak więcej zrobię, to zaraz muszę odpocząć bo brzuch twardnieje. My mamy chyba podobnie termin porodu prawda?:) więc może uda się wytrzymać jeszcze trochę
 
Oj wesoło sie robi :-D widzę, że u każdej coś się dzieje.

Byłam dziś na pierwszym ktg, skurcze owszem były 4 do 127 trwające ok 1,5 min, i były różnie co 9 i 6 min. Jakieś 2 się jeszcze trafiły króciutkie między 70 a 80. Nie wiem, ale jak to jest z tymi skurczmi? Od ilu są te 'właściwe'?:zawstydzona/y: Badania nie miałam, na kolejne ktg jadę w piątek i wtedy mam mieć jeszcze badanie i usg.

Posiew wyszedł ujemny z czego bardzo się cieszę :-D natomiast próby wątrobowe :baffled: 2 dobrze, 1 źle.

Dostałam Theovent 300 i mam brać 1/2 tabl 2xdziennie. Czy któraś z Was go stosowała? Niby ma poprawiać przepływ pępowinowy, za to ja się naczytałam że jest p/wskazany w 3 trymestrze :sorry:


Agatka, Paluszek to pewnie się spotkamy na Klinicznej :-D
 
reklama
Do góry