reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

reklama
witam miałam dzis wizyte u ginka no wiec najpierw badanie no i mowi szyjka ladna jeszcze potrzyma troszke potem robi usg i mowi o oo
40 tydzien i 3 dni BPD – wymiar dwuciemieniowy główki, czyli szerokość główki od ciemienia do ciemienia 100mm a
hc obwod główki 326mm 37tydzien
potem meczył sie strasznie bo mam duzy brzuszek i nie chciala nogi pokazac ale sie udało i
fl - długość kości udowej ma 71,9mm i tu tez 37 tydzien
potem brzuszek ac obwód brzucha dziecka 334mm wychodzi na 37ti4dni
A wazy 3254g wiec spaslaczek sie robi ;-)
i z tego wyszlo ze mam w ciagu 3 tyg urodzic a jak nie urodze to mam przyjsc do niego powiedzial ze ktg zrobimy i zaczniemy myslec ale niewiem w jakim sensie ;-) a z usg wychodzi na 6 luty porod zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)
 
Ja tez dzis bylam u gin. Sa skurcze (60-70). Gin powiedziala ze mam jeszcze 10dni wytrzymac i sie oszczedzac,potem moge sie bardziej poruszac:-) dostalam skierowanko do szpitala(dodatkowe ktg i usg),ale mam zrobic termin dopiero na nastepny tydzien.
 
Atan no to Malutka już nie taka malutka...pewnie bedzie miała ponad 3,5 kg:)
na86 biorąc pod uwagę dane z Twojego suwaczka dobrze gdybys te dwa tygodnie jeszcze w dwupaku pochodziła
Ja cierpliwie czekam do poniedziałku wtedy mam wizytę, chce poznac orientacyjną wagę małej, tak jeszcze chwile pogadać z ginem i po nastepnym wtorku niech się dzieje co chce:p
 
A ja odebrałam dzisiaj wyniki posiewu moczu i całe szczęście bakterie ukillone :-) zatem do gina dopiero w przyszłym tygodniu 1 lutego.
 
I ja tez juz po wizycie u gina. Wymaz pobrany, wynik za tydzien, ciekawe czy dotrzymam...
Jeszcze mnie zbadal, zrobil USG, pomierzyl, popatrzal i stwierdzil (znow) ze Mloda dluga bedzie, to po tatusiu dlugie nozki jak modelka :D i ze nie wytrzymam do terminu, czyli 10.02, bo glowka jjuz bardzo nisko. A na moje pytanie czy chociaz do lutego dam rade, stwierdzil, ze tak. Wiec jeszcze tylko tydzien przede mna.... Zaciskam wiec nogi i czekam :) A dzis straszny nacisk glowki znow na pochwe :/ okropne uczucie, takie przeszywajace klucie...
 
Ja tez od wczoraj czuje silny nacisk glowki :-)
dziewczyny, a lekarz moze wypisac l4 ylko do terminu porodu, prawda?
a w ogole to ciaza donoszona!!!!! :-D no to pora wyganiac z brzuszka mala :-D
 
reklama
ja od soboty nie mam zwolnienia :( bo mój gin stwierdził, że nie potrzebne, bo wg niego powinnam już rodzić...a tu nic na to nie wskazuje... rozwarcie jest, szyjki nie ma, a ja nadal w domku.. na 15.00 mam wizytę, ciekawe co powie tym razem... może jak mnie wybada to już jutro urodzę i zrobię prezent urodzinowy mojej mamie.. lub 27 mojemu starszakowi :)

u nas posiew kosztuje 45 zł... dzisiaj mam odebrać wynik - ciekawe czy coś urosło :)
 
Do góry