reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

ASIKB - czy byłas w Medicoverze na Chorzowskiej 50 w Katowicach?
Współczuje przezyć naprawde, kiedys byłam u babki ginekologa i powiedziałam nigdy wiecej, wszystko mnie bolało po tej wizycie.Teraz chodze prywatnie do lekarza z Tychów i jak naraize sobie chwale:-)
 
reklama
ASIKB - czy byłas w Medicoverze na Chorzowskiej 50 w Katowicach?
Współczuje przezyć naprawde, kiedys byłam u babki ginekologa i powiedziałam nigdy wiecej, wszystko mnie bolało po tej wizycie.Teraz chodze prywatnie do lekarza z Tychów i jak naraize sobie chwale:-)

tak, ona przyjmuje zarówno na Chorzowskiej jak i w Szopienicach w Medicoverze. Zdecydowałam się napisać skargę do Medicovera. Może się zastanowią kogo zatrudniają, bo gdyby nie ciąża to nie wiem kiedy udałabym się na kolejną wizytę do ginekologa. Tak mnie zraziła.
 
ASIKB - czy byłas w Medicoverze na Chorzowskiej 50 w Katowicach?
Współczuje przezyć naprawde, kiedys byłam u babki ginekologa i powiedziałam nigdy wiecej, wszystko mnie bolało po tej wizycie.Teraz chodze prywatnie do lekarza z Tychów i jak naraize sobie chwale:-)

zamierzasz rodzić w Tychach ? Ja chodzę prywatnie do lekarza który pracuje w CSK w Ligocie i tam też zamierzam rodzić. Nie zamierzałam tak daleko, bo mieszkam w Żorach ale z drugiej strony w córką jechałam rodzić do Bielska więc żadna różnica. Poza tym mam problemy zdrowotne i myślę ze klinika to będzie dobry wybór.
 
AsikB - tak zamierzam rodzic w Tychach. Moja bratowa rodziła tam prawie 2 miesiące temu i była zadowolona...kolezanka rodziła tam 2 razy i również zadowolona.. jak masz lekarza z tego szpitala to opieka i wszystko jest ok...
Co do kliniki to dobry wybór:-)

Dobrze zrobiłas z tą skargą, naprawde co za lekarz z tej baby... brak słów...
Wiesz co nigdy nie wiesz jak trafisz..jak moj lekarz zobaczył ze miałam wymrazana nadzerkę to mi powiedizał ze sie tego nie robi...dopiero po porodzie jak to powiedział "kolerzy sobie pokupili i teraz wymrażają albo wypalają" a robił mi to lekarz do którego miałam zaufanie.....
 
Ostatnia edycja:
AsikB - tak zamierzam rodzic w Tychach. Moja bratowa rodziła tam prawie 2 miesiące temu i była zadowolona...kolezanka rodziła tam 2 razy i również zadowolona.. jak masz lekarza z tego szpitala to opieka i wszystko jest ok...
Co do kliniki to dobry wybór:-)

Dobrze zrobiłas z tą skargą, naprawde co za lekarz z tej baby... brak słów...
Wiesz co nigdy nie wiesz jak trafisz..jak moj lekarz zobaczył ze miałam wymrazana nadzerkę to mi powiedizał ze sie tego nie robi...dopiero po porodzie jak to powiedział "kolerzy sobie pokupili i teraz wymrażają albo wypalają" a robił mi to lekarz do którego miałam zaufanie.....


co do nadżerki to wyszła mi po poprzednim porodzie i ją regularnie kontroluje, mam robione kolposkopie z której wynika że wszystko jest dobrze i nie trzeba jej na razie wymrażać ani wypalać. Widzę że lekarz który tą moją nadżerką się "opiekuje" wcale nie leci na kasę żeby ją od razu wymrozić tylko sprawdza czy jest naprawdę taka konieczność. I to mi się podoba u niektórych lekarzy, że korzystają z wszystkich dostępnych możliwości a nie idą na łatwiznę i zbijają kasę. Tylko trafić na takiego ...loteria
 
Ja wymrażałam na NFZ i też niestety nie wyszło mi to na dobre. Teraz mam endometriozę szyjki macicy. A raczej miałam, bo podobno najlepszym lekiem na to jest ciąża :-)
 
ja podczas studiów miałam stwierdzoną nadżerkę i jedna gin chciała mi odrazu wypalc lub wymrazac bo ciągle łapałam infekcje i co 2 m-ce jakies czopki i masci stosowałam.,potem poszłam do kolejnej i ta powiedziała ze absolutnie przed I ciąza nie ingerowac i mozna płyn zastosowac taki za 150zł który niszczy zmieniony naskórek nadżerką no i u mnie zadziałało na szczescie...od tamtej pory żadnych dolegliwosci, zadnej infekcji po prostu nic a nic...od 3-4 lat wiec jestem wniebowzięta:):)

wiec moze zapytac o taki płyn te które się jeszcze zmagają po ciązy zeby w koncu to wypedzic i miec spokój:)
 
M85 też bym chciała wieedzieć:) ale pewnie wszystkie z trójmiasta się rozejrzymy w odpowiednim czasie i inforacjami sie wymienimy:) Wydaje mi sie ze na Klinicznej dają, ale pewna nie jestem....

Ja zrobiłam badania te które wczesniej wymieniałam, ogolnie nie jest zle mam niską hemoglobine (ale tak było zawsze) wyniki w normie ale mogłyby byc lepsze...Najgorsze to niestety to ze moge mieć nadczynność tarczycy...badanie FT4 wyszło troche ponad norme...za wiele o tym nie wiem a w necie za dużo czytac nie chce bo pewnie trafie na jakieś głupoty, jedna z oznak nadczynności jest nika waga, ja jestem dość mocno szczupła a sie nie odchudzam wiec doszukac objawow bym sie mogła... ale również może to być spowodowane dużą ilością hcg, który zaburza inne hormony głównie własnie te tarczycowe...mam dodatkowe badania i skierowanie do endokrynologa:( Martwie sie troche, lekarz mnie tylko pocieszył, że juz z dwojga złego lepiej mieć nadczynność niż niedoczynność...zobaczymy co z tego wyjdzie...
 
reklama
Paluszek_ pewnie tak ;) ja dziś słyszałam, że bardzo dobrze jest na Zaspie, ale nie wiem czy dają zzo.

Ja żadnych badań jeszcze nie robiłam, chyba zrobię wszystkie na raz przed samą wizytą. Teraz i tak byłoby bez sensu ze względu na przeziębienie, a rozkłada mnie coraz bardziej i jeszcze temp mi doszła :( Dzwoniłam do gina, ale powiedział, że trudno na razie zwolnienia mi nie da, może takie dać ewentualnie po 12-13 tc :confused2: nie wiem czym to jest spowodowane, ale dobra. No i jutro jadę do pracy :confused2: Chyba zapiszę się na czwartek do rodzinnego, może on coś pomoże bo normalnie już nie mogę. Leczę się syropkiem, mlekiem z miodem i masłem, dużymi ilościami cebuli, herbatką z cytryną. Jeszcze od wczoraj doszły mi kucia w bokach czasami bardzo mocne, a już tak długo ich nie było.
 
Do góry