reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

ja miałam tylko na piersiach ... pomimo że smarowałam od początku to i tak się pojawiły, w sumie się nie dziwię bo cycki to mi 2-3 rozmiary urosły :eek:
a tydzień temu w pon. pojawiły się na udach po obu stronach jeden pasek gruby :szok: no i widzę dziś jeden mały na brzuchu :-:)-(

a od początku ciąży przytyłam 17 kg nawet nie wiem czy to dużo czy mało, mam nadzieję że szybko wszystko zrzucę ...
 
reklama
Teoretycznie wszedzie pisze, wszedzie mowia, ze najlepiej przytyc 13-16 kg , a te chudzinki co ja np to zeby wiecej przytyly. :zawstydzona/y::rofl2:

A mi tez piersi 2 rozmiary urosly naszczescie rozspeow brak.. :rofl2: W biodrach mialam 90 mam 102.. i tam chyba tez nic nie ma :rofl2: Elastyczna jestem :-D
 
37 i pol tyg waga 61:tak::-);-)ogolnie prztylam 15 kilo:-p

a piersi mi niestety urosly tylko o jeden rozmiar:sorry::-:)zawstydzona/y:aleeeeeeeeeeee dobre i to:tak::cool2:
 
12,5 kg na + a biust 2 rozmiary w górę ;-)
ciekawe czy jeszcze jak laktacja się rozpocznie to urośnie bo jeśli tak to hmmm problem ze stanikiem będzie
 
dziewczyny zrzucicie ja przytyłam 27 kg i schudłam zostało mi chyba 3kg na plusie ale ja tak nie bardzo sie odchudzałam tzn miałam napafdy na odchudzanie a później znowu wracałam do normalnego jedzenia i nie ćwiczenia ale jakoś zeszło,bardziej sie martwiłam flakiem na brzuchu który jest do dzisiaj:-:)-:)-:)no::no:
 
reklama
Do góry