reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

_oli_ a ja słyszałam,że jak się karmi piersia to waga sama schodzi. .
Pewnie roznie to bywa, ale ja ze swojego doswiadczenia powiem Ci Sarenko, ze to prawda:tak:Jak karmilam cycem starszaka to wazylam 43 kg:szok::-( szkieletor normalnie:zawstydzona/y:Olis wyssal ze mnie wszystko...ale nie zaluje, bo karmienie piersia to sama przyjemlnosc(pomijajac ciezkie poczotki;-)) niesamowite uczucie, nie da sie tego opisac slowami....:tak:
 
reklama
Jot ja karmię i co? przy pierwszym dziecku zrzuciłam w 2 miesiące a teraz ?!
mam podobny problem
u mnie było tak
I dziecko 92 kg poród, 4 m ce później 57 kg
II dziecko 81 kg poród, 5 mcy później 60 kg

nie jest źle, ale duzo wiecej musze sie namęczyc... baaaaaaardzo w ostatnich dniach musiałam ograniczyc jedzenie by cos spasc z wagi... piję hektolitry wody i jem jabłka, jogurt plus 3 posiłki dziennie, bo karmie mała i nie chce stracic mleka!
 
u mnie było tak
I ciaża z 62 kg dobiłam do 80kg - po 2 latach! 68-70
II ciaża z 70kg dobiłam do 90kg - po 5 mies 74kg!

jak dla mnie to wielki sukces, i zamierzam dalej zrzucać.
 
Szyszunko ja tez zamierzam ,ale waga chyba ma inne zamiary- przed ciążą ważyłam 57-59 kg teraz 66 - nie jest le przy moim wzroście ale źle się czuję z tym nadbagażem, wiem ,ze duzo robi tu wiek i rzucenie palenia na poczatku ciąży, bo to wtedy najwięcej doszło kilogramów. Ale walczę dalej i nie poddaję się
 
Ja przed ciążą ważyłam 68kg przytyłam 11kg więc ważyłam 79kg.Po 5 miesiącach waże 69,5kg.Największą motywacją do schudnięcia dla mnie był mój Maciek.Kiedy już po porodzie on zaczą chudnoąć i ważył70kg to m usiałam wziąść się w garść i gubić.Fakt zgubiłam i mam nadzieje że schudne do swojej wagi z przed dwóch lat a mianowicie 62kg-to moje marzenie:-)
 
no ja startowałam z 60 kg w ciąży 14 na plusie, po w ciągu 2 m-cy waga sprzed a teraz osctyluje pomiędzy 59 a 60 kg, ale by nie było tak pięknie to hmm brzucho nie jest takie fajne jak przed:eek: a zupełnie nie chce mi się zacząć ćwiczyć echh w tej kwestii mam leeeeeniiiiaaaa. ;-)
 
no ja startowałam z 60 kg w ciąży 14 na plusie, po w ciągu 2 m-cy waga sprzed a teraz osctyluje pomiędzy 59 a 60 kg, ale by nie było tak pięknie to hmm brzucho nie jest takie fajne jak przed:eek: a zupełnie nie chce mi się zacząć ćwiczyć echh w tej kwestii mam leeeeeniiiiaaaa. ;-)
Fakt brzusio nie jest taki fajny jak był:-(mi zostały paskudne rozstępy ale rozstępy są dziedziczone genetycznie heh:sorry:moja mama miala po ciąży i ja też mam.A co do ćwiczeń.Jeździłabym z Oliwierkiem na basen ale że mieszkam 15 km od miasta niestety nie mam jak jeździć po za tym w Białymstoku nie słyszałam nic o basenie dla mam i maluchów.
 
reklama
oj ten brzuch......trzeba czasu na niego, ja tez sie ciesze, ze nawet te 4 kg pozostały jeszcze ale ciuchy sprzed ciaży pasują...tylko to brzuszysko....
jak patrzę czasem w przychodni, jak przylatują takie młode siksy (nie obrażajac nikogo) z noworodkami is ą zupełnie płaskie to mi tak przykro.......niby mąż pociesza, ze dobrze jest i ze mnie kocha i wogóle...ale jak widze ten "zwis" jak saiadam i te rozstępy, i cycki jak u murzynki........to chciałabym mieć ciało takie jak kiedys...ale dam sobie trochę czasu, po 2 latach po urodzeniu córci było już super wiec teraz dam sobie chyba tez jeszcze trochę !
choć z małym już po 5 mies prawie waga spadła a z nią 10 została wiec też super.
 
Do góry