reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

no pięknie 25t2d = 10 kg na plusie.... co sie dzieje :confused::sad::growl:
hej czytałam twoje wcześniejsze posty ty zaczynałaś ciąze z wagą 67 a ja 65 teraz mam 24 tydzien i 3 dzien i przytyłam ok 6,5 kg:zawstydzona/y:
a porównywałaś sobie swoja wage z waga z pierwszej ciązy jestem ciekawa czy teraz mniej tyjesz bo w pierwszych ciążach prztyłyśmy prawie po 30 kg:wściekła/y:wiesz ile mialaś z pierwszym dzieckiem w tym okresie ciązy??
 
reklama
Ja się martwiłam ,że nie tyje ,a dziś byłam na wizycie i 3 kilogramy w 3 tygodnie. Jak by liczyć bo najpierw chudłam ,teraz tyje to ogółem przybyło mi 2,5 kilograma od wagi początkowej.
 
ja się martwiłam, że mało tyję,bo waga domowa różnie pokazywała, ale położna mnie uspokoiła,że te elektroniczne wagi lubią sobie poświrować, wystarczy położyć stopy w innej odległości:eek: ja sobie obrysowałam markerem stopy i teraz zawsze stawiam tak samo:-D
Co nie zmienia faktu że niewiele tyje, od 15 tyg do 25 tyg ledwo3 kg, z Ignasiem w takim okresie było już 8kg do przodu, ale to była zima
 
soppana - teraz mamy za kim gonic ;-):tak: u mnie co prawda 9/10 kg na plusie od początku ciazy = 76/77 kg, a jak patrze w kartę ciązy z mikim to na tym etapie miałam juz 83 kg... :happy:
 
reklama
Do góry